FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Penguen: Çekirdek Tayyip Ailesi (mizah)

ibrahim43
Penguen dergisi Tayyip Erdoğan'ın en az üç çocuk yapın lafı üzerine bu kapağı hazırlamıştı.Halen gündemden düşmeyen kapağı sizlerle paylaşmak istedim.Mizahi yönden biraz gülelim biraz düşünelim Laughing
BURAK_X
sende bi aile kurunca resmini koy kuzey kutbu tamamlansın...
darkeagle
Aha, şimdi başlıyor curcuna Laughing
kemal44
bu ailenin 1 erkek çocuğumu var:D ne
ibrahim43
BURAK_X wrote:

Kime lafın arkadaşım.Ben sadece mizahi bi şey paylaştım sen-ben durumu bi şey yok.
BURAK_X
Quote:
ibrahim43"[quote="BURAK_X wrote:

Kime lafın arkadaşım.Ben sadece mizahi bi şey paylaştım sen-ben durumu bi şey yok.

ibrahim43 wrote:
Mizahi yönden biraz gülelim biraz düşünelim Laughing
darkeagle
ibrahim43 wrote:
BURAK_X wrote:

darkeagle wrote:
Aha, şimdi başlıyor curcuna Laughing

Basmış olduğun arkadaşın damarı pek mizah yapmaya açık değil...
ibrahim43
Ne arkadaşı ne de damarını tanıyorum.Bunda kendisini ilgilendiren bir şey yok.Siyasi düşünüyorsa bir şey diyemem.Bu tip ufak şeylere niye katlanılmaz anlamıyorum.Eleştiriye, mizaha açık olmak lazım Nasrettin Hoca'nın torunları olarak Wink
ultimatermof
ibrahim43 wrote:
Ne arkadaşı ne de damarını tanıyorum.Bunda kendisini ilgilendiren bir şey yok.Siyasi düşünüyorsa bir şey diyemem.Bu tip ufak şeylere niye katlanılmaz anlamıyorum.Eleştiriye, mizaha açık olmak lazım Nasrettin Hoca'nın torunları olarak Wink

Yav sanki küfretti Very Happy Töbe Töbe

Tamam kapatalım şu konuyu, altı üstü yanlış anlaşılma. Yorumumuzu resme yapalım.

Resim de galiba 2006'dan. Gözüm bozuk değilse 13 mart okudum. Zaman ne çabuk geçiyor yav. Sanki o lafı daha dün demiş gibi hatırlıyorum.
kemal44
ibrahim ahahah tayyip e full gülüyorum ne komik olmuşşş güzel paylaştın tam yerinde hareket:D
ibrahim43
ultimatermof wrote:
ibrahim43 wrote:

Tamam kapatalım şu konuyu, altı üstü yanlış anlaşılma. Yorumumuzu resme yapalım.

Resim de galiba 2006'dan. Gözüm bozuk değilse 13 mart okudum. Zaman ne çabuk geçiyor yav. Sanki o lafı daha dün demiş gibi hatırlıyorum.

Valla ben niye alıngalnlık yaptı arkadaş anlamadım, ben kendisini tanımıyorum bu yüzden kasti bi şekilde konu açmadım.Bu bi şey değil hem dünyada siyasilere nasıl karikatürler çililiyor ve herkes bu işe sayı duyuyor...
BURAK_X
ibrahim43 wrote:
ultimatermof wrote:
ibrahim43 wrote:

Valla ben niye alıngalnlık yaptı arkadaş anlamadım, ben kendisini tanımıyorum bu yüzden kasti bi şekilde konu açmadım.Bu bi şey değil hem dünyada siyasilere nasıl karikatürler çililiyor ve herkes bu işe sayı duyuyor...

sadece konuyu açmandaki amacı anlayamadım(durduk yere herkesin bildiği bir karikatürü mizah adı altında paylaşman yani). sevebilirsin-sevmeyebilirsin, o senin ülkenin başbakanı sonuçta, hoş değil.
+ "kılıçdaroğlu oy kullanamamış la kaybolmuş hehe" diyince bundan beter laflar çıkıyor ancak gel gör ki önünde gelen t.c. başbakanı ile dalga geçebileceğini sanıyor...

dipnot; bende mizahi yaklaştım senin dediğin dediğin gibi ; )
gerimter
Aynından baykal kılışlaroğlu bahçeli erbakan falan da koyki tarafsız mizah görelim
darkeagle
BURAK_X wrote:
sevebilirsin-sevmeyebilirsin, o senin ülkenin başbakanı sonuçta, hoş değil.

BURAK_X wrote:
gel gör ki önünde gelen t.c. başbakanı ile dalga geçebileceğini sanıyor...

Biz de tapalım o zaman Laughing
ibrahim43
Mizahi güzel bir şey bulursam onları da koyarım.Ülkenin başbakanı olması onun eleştirilmeyeceği,üzerine karikatür çizilmeyeceği anlamına gelmez.Ecevit'le dalga geçerken geçtik.ki herkesim insan geçti.Şimdi Başbakan hakkında bir şey çıkınca kendisi veya yandaşları rahatsız oluyor.Anlamış değilim.Bunları katlanabilen olumlu bakan büyük olur sadece.Nasrettin Hoca'nın Timur'a beş bara etmezsin demesi ya da Şair Nefi'nin Sadrazama köpek demesi daha mı hafif şeylerdi.Bir de atalarımız demokratik bulunmaz.Bi karşılaştırın bakalım.Kaldıki her ülke de bunlar oluyor.Başbakan bizim temsilcimizdir ona saygı duyarız ama bu başka bi şey.Lütfen işi siyasi tarafa çekmeyelim.Ben gülelim eğlenelim,düşünelim diye ekledim.
İstek üzerine Penguenden diğer liderlere ait resimlerde ekledim.Artık kime gülerseniz.Tabi önce bi at gözlüklerini çıkarıp bakmak lazım.Yoksa resimler net belli olmuyo
Diğer liderlerden geyikler:

Silenced
BURAK_X
darkeagle wrote:

Biz de tapalım o zaman Laughing

tap diyen kim?

ibrahim43 wrote:
Mizahi güzel bir şey bulursam onları da koyarım.Ülkenin başbakanı olması onun eleştirilmeyeceği,üzerine karikatür çizilmeyeceği anlamına gelmez.Ecevit'le dalga geçerken geçtik.ki herkesim insan geçti.Şimdi Başbakan hakkında bir şey çıkınca kendisi veya yandaşları rahatsız oluyor.Anlamış değilim.Bunları katlanabilen olumlu bakan büyük olur sadece.Nasrettin Hoca'nın Timur'a beş bara etmezsin demesi ya da Şair Nefi'nin Sadrazama köpek demesi daha mı hafif şeylerdi.Bir de atalarımız demokratik bulunmaz.Bi karşılaştırın bakalım.Kaldıki her ülke de bunlar oluyor.Başbakan bizim temsilcimizdir ona saygı duyarız ama bu başka bi şey.Lütfen işi siyasi tarafa çekmeyelim.Ben gülelim eğlenelim,düşünelim diye ekledim.

peki, hadi biraz daha gülelim o halde;

Ve yayınımızın sonunda sizi romantik bir parça ile uğurluyorum;

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NHtbzCScWHo[/youtube]
dipnot; ibrahim, mesajı editlemek yerine benim mesajımın altına yazsaydın ya?
ibrahim43
Quote:

Zaten mesajımı anında güncelledim.Siz eklemeden, sizin için penguenden resimler eklemiştim.Dediğinizgibi tarafsız olsun.Sen gibi sadece bir kesimi hedef alan resimler de değil.Siyasi kaygı veya beklentim olmadığı için ben takmam.Kalkıpta CHP üzerinden bana sataşman yersiz.Mizahi konu açıp gülelim eğlenelim az da olsa düşünelim dedik ama konuyu başka yere çekmeye çalışıyorsunuz.

DİPNOTA CEVAP:Benim konu güncellemem ile sizin cevap yazmanız aynı anda olmuş.Sizin cevabınızdaki resimleri görmeden ekledim yani.Başka bi şekilde sıkıştırın bunlar tutmaz.
Quote:
En son ibrahim43 tarafından Sal Eyl 28, 2010 3:25 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
BURAK_X
ibrahim43 wrote:
Quote:

Zaten mesajımı anında güncelledim.Siz eklemeden, sizin için penguenden resimler eklemiştim.Dediğinizgibi tarafsız olsun.Sen gibi sadece bir kesimi hedef alan resimler de değil.Siyasi kaygı veya beklentim olmadığı için ben takmam.Kalkıpta CHP üzerinden bana sataşman yersiz.Mizahi konu açıp gülelim eğlenelim az da olsa düşünelim dedik ama konuyu başka yere çekmeye çalışıyorsunuz.

şunu gördüm ki, siyaset üstünden atışmasız espri olmuyor. Çünkü kimse dünya görüşünün şakalandığını görmek istemez. bugün gidin bir ülkücüye; "len 40 oldu mu ya hehe sizin başkanda 40. yıl şerefine metal müziğe soyunmuş" diyin bakalım nasıl sinirlenmiyor. ya da bir chp liye;" daha sizin başınızdaki adam oy veremiyor ne konuşuyorsunuz daha" diyin, tepkisi ne olacak bakın. bir akp liye; " lan oğlum tayyipcanınız türbana giriyoumuş hehe" diyin sonuç aynı çıkar.
istisnalar kaideyi bozmaz
darkeagle
Uzatmayın bence, İbrahim büyüklük sende kalsın, burada mizahın siyasete dönüşmesine izin vermemek ikiniz veya herkes için iyi olur, çünkü sonu gelmez biliyorum uzadıkça uzar, fikirler değişmez, kalpler kırılır...
ibrahim43
darkeagle kardeşim dediğin gibi olucak daha fazla uzatmaya gerek yok.Zaten tartışmayı ben başlatmadım.Konuyu saptıran ben değilim.Bu tek zihniyete göre karikatüre,mizaha gerek yok zaten.Mizahın içinde bunlar her zaman vardı var olucak.Kendisi sanki resmi ben çizmişim gibi davranıyor.Arkadaş bu resim hoş olmamış beğenmedim dese anlarım ama bi şey üzerinden bana saldırmak istiyor nedense.Yine büyüklük bizde kalsın.Gereksiz mesajlardan konu yeterince baltalandı artık konu kitlenebilir.
selim06
konusmalarin siyasal bir duzeye kaymamasina lutfen ozen gosteriniz.
aligultekin34
En üstteki biraz çok acayip geldi bana hiç sevmedim.Bu alttakide benden olsun.

gerimter
Bence güzel espiriler olmuş.Belden aşağı vurmadan anormal hakaretler içermeyen mizah gerçekten güzel.Siyasilerin belirgin yönleri hataları ön plana çıkmış hepsinde kusurlar vardır sonuçta hepsi insan.Ama Ülkemiz hepimizin aynı gemideyiz batarsakta yüzersekte beraberiz.