FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Pointsler dörder dörder mi azalıyor?

ultimatermof
Dün saat 11 gibi girdiğimde 50.00 pointsim vardı. Bir kaç saat geçti bi baktım 46.85 olmuş. Bu nasıl bir iş Evil or Very Mad ? Birer birer azalması gerekmiyor mu?
darkeagle
ultimatermof wrote:
Dün saat 11 gibi girdiğimde 50.00 pointsim vardı. Bir kaç saat geçti bi baktım 46.85 olmuş. Bu nasıl bir iş Evil or Very Mad ? Birer birer azalması gerekmiyor mu?

45 puanın üzerinde olduğunda puanların 45'e çekiliyor otomatik olarak yani max 45 puanın olabilir puanların biriktirilip uzun bir süre girmemezlik yapılmasın diye.
BURAK_X
darkeagle wrote:
ultimatermof wrote:

45 puanın üzerinde olduğunda puanların 45'e çekiliyor otomatik olarak yani max 45 puanın olabilir puanların biriktirilip uzun bir süre girmemezlik yapılmasın diye.

sistem budur işte
ultimatermof
hmm. tamam anladım. Teşekkürler mesajlar için. Iyi iyi ben de boşa gidiyor sanmıştım. Aman bir adaletsizlik olmasın da.
gerimter
Önemli bişi öğrendik sayenizde bir ara 200 falan yapayım diodum
aligultekin34
darkeagle wrote:
ultimatermof wrote:

ben anlamadım 45 e çekiyonda niye 46,85 oluyor.
ultimatermof
Bu konuyu açmadan öncede mesaj yazmıştım, 45ten 46.85'e çıkmış o zaman.
ibrahim43
Güzel sistemmiş bunu bilmiyordum.Puanları zulalamaycaz yani Smile
BURAK_X
ibrahim43 wrote:
Güzel sistemmiş bunu bilmiyordum.Puanları zulalamaycaz yani Smile

max 45:)
aligultekin34
Bu aralar giremiyordum bende - den zor kurtulurum gibi geliyor.50 yi görmedik anlıyacağınız Very Happy
darkeagle
45'in üzerinde olan puanlar Coins'e dönüşüyor.

Coins ile domain alabilecek ve Belçika'da iseniz Bondings'in düzenlediği partilerde içkinizi ödeyebileceksiniz gibi söylentiler var...
ultimatermof
Oo iyimiş. İçki içmiyorum ama domain alabilirim. Şimdiden 7 oldu ben de.
ultimatermof
frihostun sahibi bondings mi? Ayrica frih ler neye yariyor? hem insan partisine gelene ickiyi karsilikli mi verir? yani soylenti olsa da bunlar, onemli.
ibrahim43
Coinsten domain alabilceğimiz kesinse gerçekten güzel bir uygulama olur.İçki içen adam da puan biriktirip içmez gibi Very Happy
darkeagle
ultimatermof wrote:
frihostun sahibi bondings mi? Ayrica frih ler neye yariyor? hem insan partisine gelene ickiyi karsilikli mi verir? yani soylenti olsa da bunlar, onemli.

Evet Bondings Frihost'un kurucusu. Hem bedava site ver hem içki ısmarla çok tuzlu olmaz mı? Zaten içkileri coins karşılığında verir içenin cebinden birşey çıkmaz ki...
ultimatermof
Bu host yıllardır galiba hizmet veriyor. E peki nerden kazanıyor bu adam. Sırf google reklamlarıyla bile elektrik parasını ödeyemez (bence). soyliyim de benim reklamları kullansın :p biraz kazansın, para görsün adam yav Very Happy
darkeagle
1 milyona yakın üyesi ve hayvan gibi hiti var sitenin, Google reklamları fazlası ile yetiyordur.
BURAK_X
bond akar yaa XD
adamım benim Very Happy
ultimatermof
1 milyona yakın üye varda kaç tanesinin hostu var ki? Hepsi hostu nasıl sağlasın bu adam? Host alamayanlarda niye sitede kalsın ki? Üye kalmalarından ziyade aktif olmaları önemli. ?
darkeagle
ultimatermof wrote:
1 milyona yakın üye varda kaç tanesinin hostu var ki? Hepsi hostu nasıl sağlasın bu adam? Host alamayanlarda niye sitede kalsın ki? Üye kalmalarından ziyade aktif olmaları önemli. ?

Onda birine host verse 10000 günlük aktif kulanıcı eder.

Bu arada domain olayı resmileşti, 45 üzerindeki puanlarınız 0.6 katsayısı ile Coins olacak. 350 Coins karşılığında Godaddy'den domain alma veya uzatma işlemi yapabileceksiniz.
ibrahim43
Domain olayı güzel oldu.Forum haraktlenir gibi galiyo bana Laughing
ultimatermof
@Darkeagle valla sağol bilgilendirme için. Bir mutlu oldum şu an!

Bir sorum olacak; abc.com (mesela yani) sitesinden aldığım domaini xyz.com sitesinden yenileyebiliyor muyuz?
darkeagle
ultimatermof wrote:
Bir sorum olacak; abc.com (mesela yani) sitesinden aldığım domaini xyz.com sitesinden yenileyebiliyor muyuz?

Siteden siteye değişiyor hep, bazı siteler arasında oluyor bazılarında olmuyor...