FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Komedi Dükkanı 15 Eylül'de Star TV'de

ultimatermof
Quote:

Bildiğiniz gibi Tolga Çevik’in askere gitmesiyle uzun süre ara verilen program Televizyon Gazetesi’nin haberine göre 15 Eylül’de Star TV’de başlayacak.Hepimizin sevgilisi olan Tolga Çevik’i sabırsızlıkla bekleyeceğiz….Böylece komedi dükkanı ne zaman başlayacak,daha başlamadı mı,yoksa bitti mi gibi sorular da cevaplanmış oldu.

Oh be, sonunda! Diğer programları izleye izleye espri seviyemiz düştü Very Happy.
ibrahim43
Valla bende sevindim.Farklı komediler görmek lazım biraz.Bu komedi çok basit işliyo ve amatörce ruhuyla bile çok güldürüyor.Acaba ekipte kim olcak onu merak ediyorum..
ribozon
uzun zamandır özletmişti umarım yine eskisi gibi devam eder Very Happy
ultimatermof
Quote:
Bu komedi çok basit işliyo ve amatörce ruhuyla bile çok güldürüyor.

Adam muhteşem bir komedyen. Neyi amatör ? Very Happy Kaç ödül aldı haberin var mı? Aldığı ödüllerin çoğu Amerika'da falan verildi.

Applause Very Happy
Quote:
Secrets - En İyi Yardımcı Oyuncu Ödülü (NY)

I am in America - En iyi film – En iyi Oyuncu : Akademik(Fransa), National Film Fair Of B.F.A,California S.U

Marriage - CMSU En iyi Film ve Yetenek Ödülü

Terra Nova - En İyi Yardımcı Oyuncu Ödülü

Hey God - En iyi Erkek Oyuncu Ödülü

Help Me! - En İyi Ekek Oyuncu, En İyi B.F.A Senaryo (Yazan:Tolga ÇEVİK)

Jacques & The Master - En İyi Erkek Oyuncu

Küheylan - Avni Dilligil Özel Ödülü 1996-97, Stern Magazin - Genç Yetenek Ödülü, Vasfi Rıza ZOBU Gençlik Ödülü

Vizontele - ÇASOD özel ödülü 2000 -2001

Herkes Kendi Evinde - ÇASOD özel ödülü 2000 -2001

Organize İşler - Sadri Alışık En İyi Erkek Oyuncu 2005 - 2006
ibrahim43
Benim dediğimi anlamak o kadar zor değil adama amatör dediğim yok sen adamın neresi amator muhteşem demişsin.Adam tabiki de kaliteli birisi.Komedi Dükkanı programı amatör ruhla işleyen program yani oyuncular amatör değil.Bi yönetmen 2 veya üç oyuncu sahne,dekor,araç-gereç konusu dikkate alınmıyor pek bu da amator ruh.Yani sadelikle güldürüyü yakalamış.Komedinin sunulduğu alan,senaryo,sözler profesyonel bir film setinde olmuyacak şeyler.Bilerek bunu kullanıyorlar ve çok da güzel tuttu.başarısının devam ediceğine eminim Wink
darkeagle
Herkese amatör deyip geçmiyoruz yani Laughing
ultimatermof
Pardon yav ne kızıyonuz Very Happy
aligultekin34
iyi izleriz artık Laughing
BURAK_X
http://www.youtube.com/watch?v=IeWPTcA1xu4
Laughing
ibrahim43
Tanıtım vidyosu da çıkmış.İlk izlenimlere göre aynı ekip devam ediyor.Yönetmen,piyanist var acaba Tolga Bey'in yanında daimi birisimi olucak yoksa konuk sistemiylemi işleyecek onu merak ediyorum.Az kadı,bu çarşamba izleyelim bakalım nasıl olcak...
ultimatermof
epgden baktım bugün 20.00 de başlıyor. Valla bir sevindim.
BURAK_X
askerden döndün bunu filme çekelim faslı süperdi ya bakkalın kızı falan Very Happy
ultimatermof
Çatladım gülmekten. Yarın yine başlıyor Very Happy
kemal44
vallaha ben hiç sevmiyorum nedense bana komik gelmiyor :S
ultimatermof
kemal44 wrote:
vallaha ben hiç sevmiyorum nedense bana komik gelmiyor :S

Önyargıyla yaklaşıyorsunuz; "Acaba komik mi?" diyerek izlemeye başlıyorsunuz. Eğlence programı olarak izlemeye başlarsanız keyfini alırsınız. Hem adam her dakika başı da komik olmuyor tabi. Öyle bir Allah'ın kulu gelmedi dünyaya Very Happy
kemal44
evet belki komik yeri vardır ama izlemiyorum nasıl birşey bir kere gördüm birazına baktım sevmedim:S