FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

MöfReklam Kampanya

ultimatermof
MöfReklam

307network olarak birçok hizmetten sonra şimdide reklamcılığa atıldık. Az zamanda çok yayıncıya ulaştık (hepsine çok teşekkürler). Fakat bu MöfReklam için yeterli değil tabii ki!

MöfReklam olarak, bir kampanya düzenlemeye karar verdik. 4 Eylül 2010 Cumartesi - 8 Eylül 2010 Çarşamba tarihleri arasında oranları yüksek tutuyoruz. Bu tarihler arasında, popup reklamlarda 1000 gösterim başına kesintisiz 1.8 TL, splash reklamlarda 1000 gösterim başına 1.1 TL veriyoruz. Yüksek hitli siteleriniz için düşünebilirsiniz. Ayrıca oranları daha da yükseltebilmeniz için gösterim sınırlarını düşürüyoruz. Bu şekilde 1000 gösterim kazancını 2 TL'ye çıkarabilmek kolay olacaktır.

Reklamcıları da düşündük; bu tarihler arasında kredi yükleyen reklamcılara, yüklediklerinin yarısı kadarını da MöfReklam olarak biz veriyoruz.

Bu kampanyayı takip etmek isteyenler bu sayfayı sık sık kontrol etsin.
ultimatermof
Arkadaşlar amatör olan temayı kaldırdım sonunda. Farklı bir görünümle karşınızdayız artık. Hayırlı olur inşallah.
darkeagle
ultimatermof wrote:
Arkadaşlar amatör olan temayı kaldırdım sonunda. Farklı bir görünümle karşınızdayız artık. Hayırlı olur inşallah.

Bence hala amatörce Sad
ultimatermof
darkeagle wrote:

Bence hala amatörce Sad

baştaki uyarılarınız için teşekkürler ama bu kadarına da pes derim Very Happy. Soft reklamın ve kapanan nakit reklamın temalarını hatırlayın. Hatta ad sense panelini. Onların ne muhteşemlikleri var?

Bence IE8 kullan Wink
ibrahim43
bence de basit hala.öncelikle subdomaine kurulu olması, görselliğinin olması,link-menü yapısının iyi olmaması ve renk tonlarının uygun olmaması gibi nedenler siteyi amatör kılıyor.Yani bi tek şeyi değiştirerek düzeltilcek gibi değil hemen.Mesala profesyonel reklam sitelerine bir bak sistem nasıl,script nasıl,tasarım nasıl.Örneğin reklamstore.com a gir bi incele.Çok üst düzey bi site olmasa da profesyonel olduğu için fikir edinebilirsin Wink
ultimatermof
Siz bunları yazadurun yayıncılar gitgide artıyor. Ayrı domain alırız almasına zor değil de Adsense, adclick de ana domainde değil. ayrıca bizi reklam store ile karıştırmayin lütfen. Domaini de sanki tr.gg ile açmışız gibi konuşuyorsunuz. kendi domainimiz!
darkeagle
ultimatermof wrote:
Siz bunları yazadurun yayıncılar gitgide artıyor. Ayrı domain alırız almasına zor değil de Adsense, adclick de ana domainde değil. ayrıca bizi reklam store ile karıştırmayin lütfen. Domaini de sanki tr.gg ile açmışız gibi konuşuyorsunuz. kendi domainimiz!

Sen Google mısın ki subdomainine bu kadar güveniyorsun? Laughing

Zaten en başta 307net adından kaybediyorsun, kontor yiyen arkadaşlık servisi veya host vereceğiz diyerek dolandıran firmalar gibi bir isim olmuş.

bilmemne.sitesi.com veya zartzurt.forumu.com dan bir farkı var mı sen söyle?

Domain alacaksan mofreklam diye de alma. Orjinal bir isim bul moffy bile mofreklamdan iyi olacaktır. Domain işi çözdükten sonra siteyi de bayağı bir gözden geçirmenin gereği hala devam edecektir.
ultimatermof
hizmetlerimi kullananlar sitenin dolandirici olup olmadigini anlar. o açıdan sorun yok. hem 307nin manasi mofte gizli. Mofu evirip cevirirseniz 307 sayisini gorursunuz. isim son derece iyi (bence). ben ilerde de mynet'e google'a rakip olmayi dusunuyorum. Tek soru soruyorum: engel ne?
darkeagle
ultimatermof wrote:
Tek soru soruyorum: engel ne?

Amatör olması. Neden amatör? En başta eksiklerini görmek istemediğin için...
ultimatermof
Google böyle mi çıktı piyasaya? Ilk zamanlar okulun ödev tezlerini aratmaya yarıyormuş. Gelişe gelişe bu hale geldi.
darkeagle
ultimatermof wrote:
Google böyle mi çıktı piyasaya? Ilk zamanlar okulun ödev tezlerini aratmaya yarıyormuş. Gelişe gelişe bu hale geldi.

Ama ilk idi. Sen ilk değilsin...
ultimatermof
mynetin hangi hizmeti ilkti? hem ben google gibi arama motoru kuracagimi soylemedim. belki ben de baska bir hizmetin ilkini yaparim.
darkeagle
ultimatermof wrote:
mynetin hangi hizmeti ilkti? hem ben google gibi arama motoru kuracagimi soylemedim. belki ben de baska bir hizmetin ilkini yaparim.

Başka bir hizmetin ilkini yapmış olsan zaten diyecek birşey bulamam ama sen bu konuda ne ilksin ne de diğer firmalar kadar desteklisin. Siteni savunmak yerine geliştirmek zorundasın.
aligultekin34
Güzel bir sistem olmuş tebrikler.Biraz daha geliştirip tanıtımınıda yaparsan tamamdır. Laughing
ultimatermof
hah şöyle güzel bir yorum bekliyordum ben de, sonunda Very Happy. şaka tabi her yorumun değeri, önemi var benim için. Tanıtımı da önümüzdeki 2 hafta içinde yapmaya başlayacağız inşallah. tanıtım olmadan olmaz.