FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Gösterim başı ödeme veren reklam sistemi

ultimatermof
Gösterim Bazlı Reklam Sistemi

Alıntı değildir

MofReklam, reklamcılık hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor.

MofReklam; popup, splash vb. türde reklamlar yayınlayan/barındıran reklam sistemi olup, bir 307network hizmetidir.

İster reklamcı olun, ister yayıncı, burası herkes için yüksek kazanç vaadediyor. Yayıncılar için en yüksek kazanç oranları! Reklamcılar için, en uygun fiyatlarda reklam verme olanağı! (Reklam verebilmek için yüzlerce/binlerce TLye ihtiyacınız yok.)

Yayıncılık Avantajları

Reklamlarınızın kazanç oranları en iyi şekilde ayarlanmıştır. Sahte oranlı vergiler yerine gerçek ve güncel vergi oranları ele alınmıştır. Yani, fazladan gereksiz bir kazanç kesintisi ile karşılaşmayacaksınız.

Reklamcılık Avantajları

Reklam vermeden önce belirli bir miktarda kredi yüklersiniz. Sistemdeki krediniz bitene kadar reklam gösterimi yapabilirsiniz. Krediniz bittiğinde reklamlar otomatik kaldırılır. Bu şekilde sürpriz bir fatura ile karşılaşmazsınız. Ayrıca MöfReklam, binlerce TLye gerek kalmadan da reklam verilebileceğini kanıtlamış bir reklam sistemidir.

Aslında daha anlatamadığım çok özellik var da (kayıt olma, giriş yapma gibi Very Happy :p) yeter şimdilik bu kadar. Mesaj kastı demesinler. Very Happy

Bir 307network hizmetidir.
ultimatermof
Arkadaşlar, yorum yapıp geçmeyin. Kayıt olun. Şu an ki reklamlardan da kazanacaksınız. Fakat ödeme alabilmek için en az bir reklamcının reklamını da en az bir defa göstermiş olmanız gerek. Yayıncı sayısı 100e ulaştığında iki reklamcı daha sisteme kaydolacak. Garintisini aldım.
Ayrıca oranlar günlük ve tekil olarak ayarlanıyor. Yani gün içinde tekil reklam gösterimi arttıkça oranlar artıyor. (Oranları ve gösterim sayısı sınırlarını gizli tutuyorum ama 1000 gösterime en düşük 1 TL). Oranlar şu an sabitken (yani düşmüyorken) yararlanmanızı tavsiye ederim.

Bir şey daha var; "1 kez açılan reklam hep açılıyor yaa" demeyin, biliyorum onu da ayarlayacağım ama şu an yapacak daha çok işim olduğu için sonraya bırakıyorum.

Möf, iyi kazançlar diler.
darkeagle
Sitenin tasarımı ve referansları bulunmaması bir güven oluşturmuyor açıkçası...
ultimatermof
darkeagle wrote:

Sanki para kaçıracağım yav Very Happy

Koyuyorum referans bilgilerini...
ultimatermof
Tüm referans bilgileri eklenmiştir.

(Ayrıca r10 üyesi olan falan varsa bana davetiye gönderebilir mi?)
darkeagle
ultimatermof wrote:
darkeagle wrote:

Bana göre paa kaçırmışsın kaçırmamışsın bir problem yok Very Happy

Sonuçta kendin bu işten gelir elde edeceksin ve müşteriye ihtiyacın var öncelikle güven sağlamalısın, siteye biraz daha özen gösterirsen senin yararına olacaktır tabii ki...
BURAK_X
darkeagle wrote:
ultimatermof wrote:
darkeagle wrote:

Bana göre paa kaçırmışsın kaçırmamışsın bir problem yok Very Happy

Sonuçta kendin bu işten gelir elde edeceksin ve müşteriye ihtiyacın var öncelikle güven sağlamalısın, siteye biraz daha özen gösterirsen senin yararına olacaktır tabii ki...

katılıyorum bu devirde güven oluşturmak şart
ultimatermof
Tabi güven oluşturmak lazım ama aslında ben sizi yayinciliga davet etmiştim. Reklam verin demiyorum. Ayrıca güven için ne yapmam gerekir ki? Ne yapmam gerektiğini söylerseniz daha iyi olur aslında. Yorumlar için de teşekkürler.
darkeagle
En başta siteyi amatörce olmaktan kurtarmalısın....
ultimatermof
darkeagle wrote:
En başta siteyi amatörce olmaktan kurtarmalısın....

Eh? Amatörce? Question
O scripti ben kaç haftada özene bezene yazdım biliyor musun Very Happy?

Aslında satmak için yapmıştım (ödeme alamayınca ben de kendim kullanmaya karar verdim.). Satış için yaptığımdan her bir özelliğini dikkatlice ayarladım. Hem ben bu siteyi işletebilirim, daha önce de reklam hizmeti veriyordum ama başlamadan bitti denebilir (hatalar, üye eksikliği, tema vs.), asıl amatörce olan oydu. Yani şimdi az da olsa tecrübe sahibiyim. Ödeme/mödeme kafama takıldı, bankayla iletişime geçtim onun da çözümünü öğrendim. Eee? Daha ne olsun Very Happy?

___
1 kez açılan reklamlar ayarlanmıştır. Artık popup ve splash reklamları saatte bir kere gösterime koyabilirsiniz.
___

Neyse, r10 demiştim, üye olan var mı? Kaydolmam lazım. 2 aydır cevap vermiyorlar! İlk davetiye gönderene (mof@307net.com için) 5 tl reklam hakkı verrim bakın Very Happy! Çok lazım.
tufansaba
Sorun scriptte değil...

Başarılar Cool
ultimatermof
tufansaba wrote:
Sorun scriptte değil...

Başarılar Cool
hmm. temayı değiştirebilirim aslında. 5 dk sürmez de öyle her temayı da kullanmıyorum. Teşekkürler.
ibrahim43
Daha önceki bi projende de söylemiştim milletin kabul etmesi için profesyonel olmak şart.Tema,script,tasarım,refarans her alana dikkat etmek gerek.Sen bunlara dikkat etmelisin.Amatör site gibi görünüyor yoksa.Bu durumda da kimsenin üye olmaması normal değilmi.Hayırlı olsun yinede.Dahada üstüne düşersen güzel bi noktaya gelebilirsin Wink
ultimatermof
Yorum için sağol. Amatörce gösteren galiba ana sayfadaki saçma dolar işareti. Bi arkadaşa sordum eksik ne diye, ne eksiği fazlası var, kaldır şu gereksiz resmi dedi. Şimdi bilgisayarımın başında olmadığım için yarın kaldırcam.
ultimatermof
Arkadaşlar, reklam vermek isteyen varsa aranızda, ücretli/ücretsiz kupon kodu dağıtımına başladık.

Aşağıdaki adresten kupon kodlarını takip edebilirsiniz.

http://www.webmastersitesi.com/reklam-firmalari/mofreklam-kuponlari.97629

Gerekli açıklamalar orda var.

Düzenleme; Artık yayıncılar da kupon verebilecek!
aligultekin34
Site biraz grafik tasarımına ihtiyacı var.Belki ön tarafa şekilli bir flash tanıtım vs. güzel olur diye düşünüyorum.
ultimatermof
Site taşınmıştır. Duyurulur. http://mofreklam.com Reklam kodlarınızı yenisiyle değişiniz.
kemal44
aslında pek böyle sistemlere inanmıyorum para kazan reklamlara tıkla diyor ama olmuyor:S bi türlü kazanamıyorsun:D tabi bunu bilmiyorum bunuda deneyeyim:D
ultimatermof
kemal44 wrote:
aslında pek böyle sistemlere inanmıyorum para kazan reklamlara tıkla diyor ama olmuyor:S bi türlü kazanamıyorsun:D tabi bunu bilmiyorum bunuda deneyeyim:D

MöfReklam'ı diğer sitelerle karıştırmayın Smile
xxrapp3rxx
şu reklam işlerine bende başlasam iyi olacak Shocked
kemal44
acaba o dediğin siteden para kazanabildinmi? ve kazandıysan banka hesabınamı paypal vs oluyormu.
ultimatermof
@xxrapp3rxx, hoş geldin.

kemal44 wrote:
acaba o dediğin siteden para kazanabildinmi? ve kazandıysan banka hesabınamı paypal vs oluyormu.

MöfReklam'dan mı bahsediyorsun? Site benim yav. mofreklam.com'u alalı 2 hafta olmuştur heralde, daha ne kazanması? Koca şirketler tınlamıyor ki beni hiç. Millete aylık 5-10 TL sınırsız reklam kuponu veriyorum, kimse takmıyor.

Ahamda buradan duyurayım: Aylık 10 TL'ye (5 tl kampanyası bitti) sınırsız reklam: her üç reklam türü içinde birer reklam verebilirsiniz, eğer 10 TL krediniz erken biterse (30 gün içinde), ben üzerine ücretsiz kredi vereceğim. Eğer ki bitmezse sonraki aya sarkar.

Ayrıca PayPal şu anda yok ama ilerde inşallah olacak. Mesela 2-3 ay sonra.
kemal44
banka ödemesi ilemi yapıyorsun birde gerçekten seninmi süper olmuş benda başkasının sandım o reklam sitesini bakayım bende kayıt olurum:D
aligultekin34
Hadi hayırlı olsun. Laughing
ultimatermof
aligultekin34 wrote:
Hadi hayırlı olsun. Laughing

Sağol. Hayırlı olacak inşallah.

Ödemeler banka havalesi ile. Yakında PayPal da geliyor.
grek
bin gösterim ne kadar
LoveMan
Yan gelir isteyenlere bire bir Very Happy ~ Peki üyesi olupta memnun olan varmı
ultimatermof
grek wrote:
bin gösterim ne kadar

1000 gösterim 0.8 TL den başlar. 100 tekil gösterimi geçince 1 TL olur. Daha da yükselir (5 TLye kadar). Gıcık olduğunuz oran düşmesi yerine bunu koyduk Very Happy
ultimatermof
LoveMan wrote:
Yan gelir isteyenlere bire bir Very Happy ~ Peki üyesi olupta memnun olan varmı

Bu forumda reklam hizmetimi kullanan az ama yine de az ama öz kazanan yayıncılar var.

Not: softreklamla (yasal olan) bir anlaşmaya girdik. Onların reklamlarını yayınlıyorsunuz. Biz de karşılığında ödeme alt limtini indiriyoruz. Yakında haberdar ederim. Yani ödemelerde problem olmadı, olmayacak da.
ibrahim43
Abicim şu reklam işinde gösterim başı ücret neden bukadar az olur anlamam. Damlaya damlaya göl edicem diye uğraş dur Very Happy
ultimatermof
@ibrahim, 100 gosterime kimse 1tl vermez de ondan.. bence boyle olmasi yerinde. hit lazim size. ya hit cekeceksiniz ya da urununuzu satacaksiniz para kazanabilmeniz icin.. ben 307neti kurdum, 2.yila girdik.. sirf hitten bile iyi para alabiliyorum.