FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!


uzaylıyı bulan çiftçi öldürüldü

adminfatih
Quote:
Sonunda İspanyol bilimadamı yaratığın DNA’sı çözdü. Sirius UFO Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan Saba Tümer’in CNN TÜRK’te yayınlanan programına katıldı ve Metepec yaratığıyla ilgili son gelişmeleri anlattı.

"Bu yaratık Meksika’nın Metepec bölgesinde ele geçirildi. Bir çiftçi bunu buluyor ve korkuyor ve öldürüyor" diyen Akdoğan yaratığın öldürülme hikayesinin de ilginç olduğunu söyledi: " Öldürmesi de çok enteresan. Varlığı suda saatlerce tutuyor. Normalde solungaçları olmayan bir varlık suda yaşayamaz ama bu yaratık suda birkaç saat yaşabiliyor ve sonra ölüyor.

DNA’SI ÇÖZÜLDÜ

Fare kapanına yakalanan yaratığın büyüklüğünün 15-20 santimetre olduğunu söyleyen Akdoğan hücrelerinde nükleosit olduğunu, yani kesinlikle bir DNA’ya sahip olduğunu belirtti.

Yaratığın DNA’sının da bulunduğunu izleyicilere şu sözlerle aktardı: "İlk başta DNA için Meksika Devlet üniversitesine, ardından Kanada Devlet üniversitesine parça gönderildi. İkisi de DNA’sını bulamadık dedi. Sonunda İspanya’nın en önemli bilim adamı Hose Antonio DNA’ya ulaştı. Sonuç bir ’homosapiens’e ait. Yani bir insanımsı yaratık... Bunun bir hayvan değil. Zeki bir varlığa ait olduğu kanıtlandı."

YÜZDE 99,99 UZAYLI

Akdoğan yaratıkla ilgili şu bilgilere verdi: "Göz yapısı ve kulakları incelendi. Müthiş bir duyma yeteneği var. Bizim duyacağımız frekansların çok üstünde frekansları duyuyor. Ben Antonio’ya sordum daha sonra "nedir bu?" diye. "Yüzde 99,99 dünya dışı bir varlık" dedi. Şimdi ikinci testi yapacaklar. Kasım ortasında da bir basın toplantısı yapacaklar."

BÖLGEDE UFOLAR SIKÇA GÖRÜLÜYOR

Akdoğan yaratığın uzaylı olduğuna kendisinin de inandığını çünkü o bölgenin yoğun UFO ziyaretine maruz kaldığını da belirtti.

ÇİFTÇİ ERİMİŞ HALDE BULUNDU

Peki onu bulan çiftçiye ne oldu. Bu sorunun cevabını da Akdoğan şöyle verdi: "Çiftçi de ilginç bir şekilde ölü bulunuyor. Otobanın kenarında arabası park edilmiş ve yanmış bir şekilde ölü bulunuyor. Ama normal bir yanma değil, metali eritecek kadar bir sıcağa maruz kalmış."
[/quote]


uzaylıyı bulan çiftçi yakılarak öldürülmüş!
darkeagle
İyice bozdular kafayı bunlar...
ultimatermof
Haber için teşekkürler, ama ben pek inanmadım. Böyle şeyler bana çok çok saçma geliyor. Rating için her haberi yayınlıyorlar arkadaş!

Var mı çiftçinin yanmış bir resmi falan internette bari?
ribozon
ben de pek inanmadım ama ilginçmiş
tufansaba
Bu sözde yaratık televizyonda bir kaç programa çıktı bir sürü şey denildi de... Erişimiş halde bulunan kişinin nasıl olurda vidyosu olsun fotoğrafı olsun hiç bir yerde yayınlanmaz (ya da ben denk gelmedim) gösterilmez orası çok garip.

Türkiye'de ufo lar bilmemnesi de çıktı o kadar konuştu konuştu dinleyen konukları aa oo ee diye şaşırttı ama sonucundaki kanıt yok :\
aligultekin34
ufo diyince gora geliyor cem yılmaz ve kütahya porselen.Ama olabilirde olmıyabilirde böyle bişe Laughing
Related topics
İstanbul Forumu
Kitaplarımızı paylaşalım mı?
paylaşım programı seçerken!
Atatürk ve Vatan(Başka Başlık Açmayınız)
google'un yapmayacağı yok
Koka Kola değil, Kol Kola
mail arkadaşlığı
işte diplomasi budur
efes Olympiakosa fark atti
Hrant dink öldürüldü
Pramidin içinde bir tura ne dersiniz?
bilgisayar olimpiyati
selisih hari hari/bulan/tahun
'Reyhanlı'da Suriyeliler kafaları ezilerek öldürüldü'
Reply to topic    Frihost Forum Index -> Language Forums -> Turkish

FRIHOST HOME | FAQ | TOS | ABOUT US | CONTACT US | SITE MAP
© 2005-2011 Frihost, forums powered by phpBB.