FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Ölünce Twitter Hesabınıza Ne Olacak?

BURAK_X
Quote:
Twitter, vefat eden kullanıcıların hesaplarının yönetimi ile yeni kurallar getirdi. Bundan böyle Twitter kullanıcıları, bir arkadaşlarının ya da eşlerinin ölümünün ardından site yetkilileri ile irtibata geçerek, hesabın tamamen silinmesini veya merhum kullanıcının açık tweet‘lerinin yedeklerini talep edebilecek.

Merhum kullanıcıların hesapları, Twitter‘ın yeni servisi olan ve takip etmeniz için diğer kullanıcıları tavsiye eden “Who to Follow” kutularında yer almayacak.

Hiçbir şekilde kişisel bilgileri paylaşmayacaklarını da belirten Twitter, merhumun hesabından son bir mesaj paylaşmak isteyenlerin ya kullanıcı giriş bilgilerini ya da hesaba diğer erişim yöntemlerini(ölen kişinin mobil cihazı gibi) bulması gerektiklerini ekliyor.
gerimter
twitter tam olarak ne işe yarar bi açıklayın ya hesabım var arada twit yazıom okadar salla getsin
darkeagle
Ortaya laf atmaca = Twitter
ultimatermof
darkeagle wrote:
Ortaya laf atmaca = Twitter

Very Happy

Gereksiz bir site işte
gerimter
hakkaten ortaya yazı yaz ulen millet neler düşünüp para kazanıo
ribozon
insan ölünce kim düşer twitter hesabının derdine Very Happy
meseloz
Ciddi bir pazarlama alanı olduğunu söyleyebiliriz heralde...
adminfatih
ribozon wrote:
insan ölünce kim düşer twitter hesabının derdine Very Happy

vallahi ya saçmalığa bak
tufansaba
Sitenin işe yaramazlığından çok okumasını bilen yok gibi Smile tivitin var mı , tivitığğıııaann var mı

ve evet darkeagle ın dediği gibi onu takip ediyormusun çok güzel yazıyor bunu takip ediyormusun çok güzel yazıyor 1-2 tane gönderilene baktım sürekli birşeylere küfür etmiş çok güzel yazı bundan ibaret sanırım :\
aligultekin34
bendede bar ama tam olarak ne yapıyorsun bende anlamadım.Tvitterdan takip ediliyor ama site kullanımını hiç öğrenemedim 3-4 ay önce aldım hesap ayda 1 girersem girerim. Laughing
BURAK_X
harbi nedir bu twitter dalgası