FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!


Vodafone cepten internet 1 hafta bedava

ibrahim43
Quote:
3G’si en çok tercih edilen operatör Vodafone’un ikinci büyük hediyesi:
Vodafone’dan 3G+’in 1.yılında herkese cepten internet tam 1 hafta bedava!Bu kampanyadan yararlanmak için abonelerimizin, 29 Temmuz 2010 – 04 Ağustos 2010 tarihleri arasında “KUTLAMA” yazıp 3636’ya SMS göndermeleri yeterlidir. Kampanyaya katılan abonelerimize 7 gün boyunca Vodafone Cepnet günlük paketi hediye edilecektir.Mevcutta 3G abonesi olan müşterilerimiz kampanyaya katılınca promosyondan direkt faydalanırken; 3G abonesi olmayan müşterilerimiz de hem hatlarının 3G servisini aktive edecekler hem de kampanyadaki promosyondan faydalanabileceklerdir.Yeni kampanyamızın detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.Saygılarımızla,Kampanyası Esasları:- Kampanya, 29 Temmuz 2010 ile 04 Ağustos 2010 tarihleri arasında geçerlidir.- Kampanyaya katılmak için 3636’ya KUTLAMA yazıp ücretsiz bir mesaj yollamanız ve 3G hizmetleri ile uyumlu bir cep telefonuna sahip olmanız yeterlidir. Kampanyaya katılım için SMS gönderen abonenin onay SMS almasının ardından 3G servisleri açılır.- Bu kampanyadan, 3G aboneliğini ilk kez başlatanlar ile mevcut 3G aboneleri yararlanabilir.- Kampanyadan tüm bireysel faturalı ve faturasız hat aboneleri ile kurumsal aboneler yararlanabilir.- Cepnet paketi internet kullanımına içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.- Kampanyaya katılım sağlayan abonelerimize kazanılan hediye kullanımlarına ilişkin SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.- Kampanya kapsamında kazanılan haklar devredilemez.- Kampanyadan çıkmak istenir ise İPTAL KUTLAMA yazıp 3636’ya ücretsiz bir mesaj yollanması yeterlidir. SMS işleme alındığı anda kampanya sonlanır.- Süresi içerisinde kullanılmayan haklar süre bitiminde silinir. Kampanyadan kazanılan hediyelerin kullanım süresi, katılımı onaylayan teyit SMS'ini takiben 7 gündür. 7 gün süresince kampanyaya katılan abonelerimize günlük cepnet paketi promosyon olarak tanımlanır.- Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır.- Promosyon süresi bitince kullanımın devamı durumunda ücretlendirme mevcut tarifeler üzerinden olacaktır.- 7 günlük promosyon süresi bitiminde abone SMS ile bilgilendirilir.- Günlük cepnet tarifesi esasları aynen geçerlidir.- Ayrıntılı bilgi için Vodafone Cep Merkezleri ve vodafone.com.tr
gerimter
kaç mb
ibrahim43
gerimter wrote:
kaç mb


mb sınırı yok 1 hafta boyunca günlük cepnet paketi kullanacksınız ücretsiz. Günlük ilk 5mb 7 mbit hızında sonra hız 92 kb ye düşüyor ama cepten girince bu fark hissedilmez rahatça kullanabilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için vodofonenin sitesinden cepnet paketlerini inceleyebilirsiniz.
ultimatermof
Vodafone, 3g resmen çıktığı zaman 3g yazıp 3636 ya gönderen herkese 100 mb internet veriyordu. Herkes kayıt oldu; noldu? Vodafone 100 mb'ların üstüne yattı. Bu böyle olmaz inşallah.
aligultekin34
güzelmiş.Bakalım bitmeden yakaladık iyi oldu bu.3g ile pcden girebilirmiyim.Data kablosu ile.
ultimatermof
aligultekin34 wrote:
güzelmiş.Bakalım bitmeden yakaladık iyi oldu bu.3g ile pcden girebilirmiyim.Data kablosu ile.


İnternet paketin olduğu sürece kablo aracaılığıyla PCden girebilirsin. Samsung telefonlar için PCStudio, Nokia için PCSuite yüklü olması lazım. Diğer markalarda da vardır bir yöntemi mutlaka.

Aslında paket olmadan da girersinde, kontörler de ... Wink .
Related topics
Downloading the Internet!
Internet Download Manager
Bedava Host
Vodafone Internet Connect Box (ICB) - How to stop log file?
1 ytl internet
Fırtına 14 Kasım'da kopuyor!
Opera Mini 4.2 Sürüme Ulaştı
3G 1 Ağustosta Başlıyor
3G'nin Hayatımıza Katacağ&#30
3G tarifeleri kampanyalari
Turkcell’den Full Paket
Google SIM Kart İşine Girdi!
Changed from Tata Docomo to Vodafone
Google'dan herkese 'bedava' 15 GB'lık veri depolama alanı
Reply to topic    Frihost Forum Index -> Language Forums -> Turkish

FRIHOST HOME | FAQ | TOS | ABOUT US | CONTACT US | SITE MAP
© 2005-2011 Frihost, forums powered by phpBB.