FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Hit artırma sistemi

ultimatermof
Arkadaşlar; bunu reklam amaçlı yapmıyorum baştan söyleyeyim (her ne kadar inanmayacak olsanız da Very Happy)

Şöyle bir sistem hazırladım: Siz kayıt oluyorsunuz. Sitenizi ekliyorsunuz. Daha sonra sistem içindeki tarayıcıyı kullanarak siteleri geziyorsunuz. Tarayıcı sizi 10 sn de bir başka siteye yönlendirecek. Başka bir site kalmayınca reklam sayfaları görüntülenecek. Siz gezdiğiniz her site için 1-2 kredi kazanacaksınız. aynı anda başka üyeler de sizin gibi kredi artırmak için tarayıcıyı kullanacak ve sizin sitenizi görüntüleyecek. Siteniz görüntülendikçe (farklı IPlerden tabii ki) 1 kredi kaybedeceksiniz.

Sistem kolay anlaşılıyor zaten. Şimdi öyle çok fazla üye yok, fakat desteğinizle artacaktır.

Bu sistem özellikle; adsense gibi reklam sistemlerinde tıklama oranını düşürmek için iyi bir çözüm olacaktır. Ayrıca günlük tekil hitinizi yükseltmeniz her açıdan size yararlı olur.

Sistem TAMAMEN (pardon; reklam vermek hariç) ücretsiz. Yani istediğiniz gibi sömürün! Very Happy

Kurallar;

1) Kesinlikle TC aleyhine bir site linki kaydetmeyin!
2) Asla PKK ile ilgili (suç unsuru bulunan) bir site felan eklemeyin.
3) Kurallara kesinlikle uyun!

Alın siz kural işte Very Happy

(IP değiştirerek tarayıcıyı kullanıp kredi kazanmak serbesttir. Fakat siteyi lütfen tünel siteleri kullanarak açmayın. IP değiştirecekseniz modem açıp-kapatın mesela.)

Upsss; adresi vermeyi unuttum Very Happy
http://moflink.307net.com
(subdomainli falan açmadım siteyi, ana domain de bana ait Very Happy)
ultimatermof
Buraya cevaplarınızı bekliyorum haa! Okuyup geçmeyin lütfen.
ultimatermof
Sisteme yeni özellikler ekledim;

Kayıt olunca 30 kredi hediye!

Artık mail adresinize gelen linkle üyeliğinizi aktive edeceksiniz.

Bilgilerim bölümünde size özel bir link var. O linke tıklatıp da kayıt ettiğiniz her üye için 30 kredi kazanacaksınız.

Ayrıca birisi sizin referans linkinize tıklayıp da sonradan anlarsa ve size kazandırmamak için (inada) geri normal linkten kayıt olamaya çalışırsa yine kredi kazanıyorsunuz. Very Happy

Birileri krediyi ücretli bişey sanabilir, yukarda yazdım zaten, sadece site içindeki tarayıcıyı kullanarak kredi kazanırsınız. Parayla falan satmıyorum, satmayacağım da zaten.

Aklıma estikçe de herkese toplu kredi verebilirim bayramlarda falan Very Happy
gtaturkey
siteme reklam almadığım için bana pek yaramaz ama ileride düşünebilirim güzel olmuş tebrikler
gerimter
gogle sizi banlayabilir dikkat edin paralarınızdan olmayın
gtaturkey
sonuçta google'ın amacı kendine verilen reklamları göstermek google bunu görmezden gelebilir
ultimatermof
gerimter wrote:
gogle sizi banlayabilir dikkat edin paralarınızdan olmayın

Tam anlayamadım, Adsense hesabından falan mı bahsediyorsun? Adsense kullanmıyorum zaten. Eğer arama motorundan bahsediyorsan söyleyeyim; bu tarzda bazı yabancı siteler de var, onlar aramada çıkıyor. Yani tamamen "YASAL" Very Happy

Edit;
Galiba üyelerin adsense hesabından bahsediyorsun. Yok, hayır hesapları güvende. Hatta diyorum ya; Tıklama Oranı'nı düşürerek adsense hesabınızın banlanmamasını sağlar. Yani iyi birşey. Veritabanındaki sitelere tek tek tıklıyor. Bunu elle de yapabilirsiniz ama site tarayıcısı bu işi kolaylaştırıyor. Sadece bu.
ibrahim43
uzun ömürlü olacağını düşünmüyorum yine de hayırlı olmasını dilerim
ultimatermof
ibrahim43 wrote:
uzun ömürlü olacağını düşünmüyorum yine de hayırlı olmasını dilerim

Olacak inşallah, yeterki siz güvenip kayıt olun.
liberta
Teşekkürler eline sağlık uğraşmışsın ve yapmışsın bende kayıt olacağım.Hepimiz için hayırlı olsun yeter..
ibrahim43
arkadaş uğraşmış yeni versiyonunu da paylaşmış eline sağlık ama daha çok geliştirmen lazım Wink
ultimatermof
ibrahim43 wrote:
arkadaş uğraşmış yeni versiyonunu da paylaşmış eline sağlık ama daha çok geliştirmen lazım Wink

Very Happy Yav abicim daha ne yapayım, tema dersen güzel, Very Happy arayüz dersen zaten kullanıcı dostu Very Happy. Proxy listesi desen her gün güncelliyorum. Daha ne olsun yaaav Brick wall
neobuxturkey
denemekte fayda var eline saglik kardesim.
ultimatermof
neobuxturkey wrote:
denemekte fayda var eline saglik kardesim.

Teşekkür ederim Smile
ibrahim43
ultimatermof wrote:
ibrahim43 wrote:

Very Happy Yav abicim daha ne yapayım, tema dersen güzel, Very Happy arayüz dersen zaten kullanıcı dostu Very Happy. Proxy listesi desen her gün güncelliyorum. Daha ne olsun yaaav Brick wall

Üye oldum. Eleştirim sitenin yapısına bu tip bi sürü site var ama senin tasarım eksik geldi bana yani kızma da biraz amatörce.Üzerine gidersen çok daha iyi bi şeyler yapabilirsin. Eleştirilerim senin iyiliğin için, bu adamda napsak beğenmiyo deyip umursamayabilirsin de. Yapıyorsan en iyisi olmalı sloganını takip ettiğimden beğenmemezlik yapmış olabilirim Laughing
ultimatermof
estagfurullah arkadasim. ne kizmasi? gulucuk koymadim diye ciddiye almayin hemen. uye olan da olmayan da, tum yorumlar da degerli benim icin. o sozler hafif sitem icerikli bi sakaydi. hem: zaten kimse uye olmak zorunda degil ya.
ultimatermof
ekleme: birkac gundur proxy listesini guncelleyemedim. 1-2 gun icinde tekrar guncelleme yapacagim. en gec bir haftya duzenli guncellmeler devam edecek. o yuzden calismayan proxyler icin ozur diliyorum. gunluk ucretsiz 100 krediye de devam haydi bol hitler!
ibrahim43
ultimatermof wrote:
ekleme: birkac gundur proxy listesini guncelleyemedim. 1-2 gun icinde tekrar guncelleme yapacagim. en gec bir haftya duzenli guncellmeler devam edecek. o yuzden calismayan proxyler icin ozur diliyorum. gunluk ucretsiz 100 krediye de devam haydi bol hitler!

Hergün hediye kredi kazandınız diye mail geliyor Smile Bakalım ne kadar hit yapacaz
ultimatermof
ibrahim43 wrote:
Hergün hediye kredi kazandınız diye mail geliyor Smile Bakalım ne kadar hit yapacaz

İyi ki hatırlattın. v3'te onu da düzenlemiş olurum. Sadece isteyenlere bilgilendirme maili gelir. Çünkü bu şekilde mail adresim spam listesine düşebilir.

İyi ki hatırlattın diyorum çünkü yönetim panelinde bir kutu var oraya mesela 100 yazıp tamam diyorum, bu kadar kolay bana göre ama kredi verilirken mail de gönderiliyor herkese. Bir sürü kredi gönderdim üyeler şimdi bıkmıştır zırt pırt gelen maillerden.