FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Komik Bir Fıkra...

hattory44
Adamın biri bir gün bara gider ve barmene :
-Hey barmen bana bir bira. Barmen :
-Buyrun efendim, der. ...Adam bir dikişte birayı içer ve taakk diye masaya bardağını vurarak :
-Borcum kaç lira. Barmen :
-On lira, der. Adam demir on tane bir liraları üst üste dizerek elinin tersiyle vurur dağılan paraları barmen ya sabır diyerek teker teker toplar. Aynı adam ertesi gün yine gelir ve üç bira ister borcunu sorar. Barmen :
-Otuz lira, der. Yine paraları üst üste koyar elinin tersiyle vurur. Çok sinirlenen barmen müşteri velinimettir der ve yenide paraları toplar. Bu adamın yaptığı olaylar ard arda devam eder en sonunda sinirlener barmen bu adam bir daha bara gelip aynı şeyi yaparsa çök kötü dayak atacağına dair kendi kendine yemin eder. Ertesi gün adam yeniden gelir ve onbir tane bira içer ve borcunu sorar ve barmen :
-110 lira, der. Barmen tam adama yumruk atacakken adam cebinden 1000 lira kağıt para çıkartır barmen şaşırır ve ulan der şu adama bir oyun oynayım. Daha evvelden adamın ona vermiş olduğu bozuk paraları üst üste dizip elinin tersiyle vurarak dağıtır ve ekler :
-Buyrun efendim paranızın üstü. Adam barmene bakıp alaycı bir şekilde gülerek :
-Üstü kalsın, der.

beğeneceğinizi umuyorum..
hattory44
BİLGİSAYAR DİŞİ Mİ ERKEK Mİ ?
Öğretmen öğrencilerine sormuş; "Bilgisayar erkek mi dişi mi sizce?"

Kız öğrenciler :Bilgisayar erkekt...ir. Çünkü bilgisayarlar aslında sorunları çözmek için yaratılmalarına rağmen ömürlerinin dörtte ucunu sorun yaratarak geçirirler. Daha da önemlisi bunlardan bir tane aldığınız an, biraz daha sabretmiş olsaydınız çok daha gelişmiş bir m...odeline sahip olabileceğinizi görüp pişman olursunuz..

Erkekler Diyor Ki : Bilgisayar dişidir. Çünkü onun mantığını yaratıcısından başka kimsenin anlaması mümkün değildir.Yaptığınız en ufak hatayı bile hafızasına kaydedip tekrar tekrar önünüze koyar. Ve bir bilgisayar aldıktan sonra fark edersiniz ki,asil parayı ona gereken aksesuarlar için harcamak zorundasınız.

sizde sağdan soldan duyduğunuz,,,,,okuduğunuz fıkraları yazarsanız eğlenceli bir konu haline gelir..
darkeagle
Bu tür fıkra veya kopyala-yapıştır tarzı mesajlar ve sonlarında bolca bırakmış olduğun satır atlamalar apaçık sadece puan kazanmaya yönelik mesajlar olduğundan spam olarak nitelendirilmekte ve yasaktır...
gtaturkey
barmen hem parayı bulmuş hem müşteri karşısında küçük düşmüş berbat mı desem iyi mi desem bilemedim doğrusu Smile
adminfatih
keşke alıntı şeklinde yazsaydın böyle yaparak haksız yere puan kazanmış oldun
ibrahim43
puan için adam fıkra koymuş.güzel,enterasan bi fıkra olsaydı içim yanmazdı Very Happy