FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Html site dağıtımı yasak mı?

ultimatermof
darkeagle wrote:

-Dosya ve resim hosting veya Webhosting(Kendi ücretsiz veya paralı hostunuz) satışı sunucularımızda yasaktır.

Acaba KaslWebHost gibi bir script kursak; gerçek host dağıtımı olmayan, sadece üyelerimizin HTML sayfalar düzenleyebileceği bir sistem kursak? O da mı yasak?
ultimatermof
Niye kimse bişey yazmıyor. Şimdi açıcam böyle bir site; sonra banlanacak gidecek güzelim host. Bi cevap verin. Very Happy
gerimter
Şöyle bir olayla yanıtlayayınm durumu. İmamın taynı dağbaşında ıssız bir köye çıkar.İlk defa imam gören köylüler cuma namazına birikirler.Hoca başlar vaaz vermeye İlk hutbe Allahın varlığını isbat etmek der ve başlar delilleri saymaya.Köylü birbirine bakar ve Allahallaaahh biz daha önce Allahın Varlığıyla ilgili hiç şüpe duymamıştık şimdi sen kafamıza böyle bir şey soktun hoca.
selim06
bu durumda Blog'la ayni statude olacagi kanaatindeyim yine de Hesap Olusturucularinin kendi insiyatifinde. Ben yerinde olsam 250mb'lik bir alan icin bu projeyi dusunmezdim. Sonucta adi WebHost diye geciyor ve adminlerin bunu kontrol etmek zorunlulugu yok. Yaptiklari sitelere goz atmak (ki buyuk ihtimal bunu linux komutlariyla yapiyorlar yani webhost yasakli bir kelime olmali). Bu durumda garanti veremem, bana dansirlarsa durumu aciklayabilirim.
Son sozum, ciddi olarak istekliysen Bondings'e mail atarak kisisel olarak sorabilirim.
Fikra da yerinde olmus Very Happy
ultimatermof
Fıkrayı ben de beğendim Very Happy

Direk Kasl kurmayı düşünmüyorum (anlamanız açısından örnek verdim). Aslında yapmak istediğim sitemynet.com gibi basit bişey. Webhost falan da demem projeye; "basit site yap" falan derim. Ayrıca; Veriler veritabanında bulunacağından kota götürmeyecek. (Zaten html sayfa verileri kayıt edileceğinden bir forum sitesinin veritabanından bile daha az yer kaplar.)

Quote:
Son sozum, ciddi olarak istekliysen Bondings'e mail atarak kisisel olarak sorabilirim.

Aklımda böyle bir proje var. Kesin yaparım diyemem ama çalışacağım. Yaptığımda atılmayayım diye soruyorum. Very Happy