FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Domain 2,5 $ / 4 TL + .com.net.org.biz + Tamamen Onaylı

TurkeyxHosting
Düzenleme; Netfirms'in 3,99$ 'a çıkartması sonucu fiyatlarda artış olmuştur.

Netfirms'in 3,99 $ domain kampanyası ile kendi onaylı hesabımdan domaini regleyip, size ayrı bir panel açıp domaininizi teslim ediyorum.

.com, .net, .org, .biz domain uzantılarının hepsi dahil. Diğerlerini denemedim.

PayPal + Netfirms paneli tamamen onaylı olup hiç bir sorunu yoktur. Kayıt sonrasında panel ve domain tamamen size ait olacaktır.

Netfirms, satın aldığım domaini onaylar onaylamaz domain teslim edilir.

Şuanda belirli bir sınırlama bulunmuyor. Hesabımda 12 domain var ve hala almaya devam ediyorum. Herhangi bir sıkıntı yok.

Fiyat: 5$ veya 7,5TL
Ödeme: PayPal, PTT, BankAsya, İşBank, VakıfBank, GarantiDomain 2,5 $ / 4 TL + .com.net.org.biz + Tamamen Onaylı + Domain Paneli size ait!
gerimter
B,raz daha detaylandır arkadaşım .
ultimatermof
Ben 20 TL banka havalesi yaparken 5 TL havale ödüyorum arkadaş yav. Artık Turkcell mobil ödeme kullanacağım; onda ekstradan 40 Kr filan kesiliyor. Bu yöntemi destekleyen TÜRK domain siteleri var mı önerebileceğiniz.

Not: domainsitesi.com var ama .com / .net vs. domain çok pahalı; 20 TL yav Confused
gerimter
EFT yap maximum 1 liradır yada bedavadır.İnterneeten kendin yap ama
ultimatermof
gerimter wrote:
EFT yap maximum 1 liradır yada bedavadır.İnterneeten kendin yap ama

EFT tam olarak nasıl bişey bilmiyorum. Banka olarak Kuveyt Türk kullanıyorum (neden ben de bilmiyorum). Kuveytturk.com.tr de güncel fiyatları arattım:

D) E.F.T İşlemleri
E.F.T İşlemi 10 TL+%01 (binde 1) En fazla:50 TL
İsme gelen E.F.T ödemesi 5 TL

O yüzden benim dediğim (mikro ödeme denilen şey) daha avantajlı.
gtaturkey
mobile ödeme domain, host veren firma bulursanız bana da haber verin
liberta
Evet mobile ödeme bana göre daha kolay gibime geliyor bankadan ödemek daha sağlıklı ama havale felan derkende ayrı bir ücret kesiliyor.
gerimter
eft yi kendin internettten yapman gerek.Kuvetturk bu işlerde çık iyidir.1 lira ya.bende o bankaya geçeceğim altın koyuyorsun gramı artıyor orada.
darkeagle
Yapı Kredi kullanıyorum şahsen. EFT 1 tl havale ücretsiz. Çoğu yer Yapı Kredi de kullandıkları için ücretsiz olarak para aktarımı gerçekleştirebiliyorum. Kendiniz yapı kredi abonesi olmasanız bile bankamatikten alışveriş yaptığınız yapı kredi hesabına ücretsiz olarak para yatırabiliyorsunuz.
ultimatermof
EFT nedir? Bana tam açıklayabilecek var mı?
darkeagle
ultimatermof wrote:
EFT nedir? Bana tam açıklayabilecek var mı?

Kullandığınız bankadan farklı bir bankanın hesabına para transferi EFT, aynı banka ise havaledir.
aligultekin34
güzel fiyat ben co.cc den devam edyom seneye bitince alırız bizde bitane com Laughing
gerimter
kredi kartıyla ucuza domain alabileceğim sağlam bi yer varmı tavsiye edeceğiniz.
darkeagle
gerimter wrote:
kredi kartıyla ucuza domain alabileceğim sağlam bi yer varmı tavsiye edeceğiniz.

isimtescil.net

Kredi kartı ile alımlarda anında aktifleştiriliyor + 12 taksit seçeneği mevcut
gerimter
isim tescil sağlam ama ucuz değil.
darkeagle
gerimter wrote:
isim tescil sağlam ama ucuz değil.

Sağlam olup daha ucuzuna denk gelmedim.
aligultekin34
ağaza beleşmi Very Happy