FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!


Microsoft Office Bedava Oluyor

BURAK_X
Quote:
Microsoft'un ücretli uygulama paketi Office, Starter 2010 sürümüyle birlikte bazı kısıtlamarla birlikte kullanıcılara ücretsiz olarak sunulacak. Microsoft'un önemli isimlerinden Chris Capossela, daha önce hakkında çok az açıklama yaptıkları Starter 2010 özel sürümüyle ilgili bazı detayları kamuoyuyla paylaştı.

Microsoft'un popüler uygulama paketi Office'in son sürümü merakla beklenirken, bu sürümle birlikte kullanıcılara sunulacak olan Office Starter 2010'u kullanıcılar ücretsiz olarak kullanabilecek. Google'ın Google Docs servisiyle ortaya çıkması ve bu online uygulamayla kullanıcılarına Microsoft'un Office paketine ücretsiz alternatif olması, Microsoft'un da farklı arayışlara girmesine neden oldu. İki gün önce kamuoyuyla Office'in bu özel sürümüyle ilgili açıklama yapan Microsoft'un Başkan Yardımcısı Chris Capossela, kullanıcıların merak ettiği soruları yanıtladı. Office Starter'ın ücretli olan sürümlere göre kısıtlı bir kullanıma izin vereceğini ifade eden Capossela, Word ve Excel'in ücretsiz olarak kullanılabileceğini; ancak bu uygulamalarda 45 saniyede bir değişen reklam içeriğine de yer verileceğini belirtti. PowerPoint'i bu ücretsiz sürüme dahil etmeyerek kullanıcıları ücretli Office sürümüne teşvik edeceklerini söyleyen Capossela, Word'ün en karmaşık yapıdaki dokümanları dahi sorunsuz bir şekilde açabileceğine dikkat çekti. Bazı kısıtlamalarla birlikte kullanılabilecek olan Office'de örneğin Word kelime işlemcisi altında makrolardan kullanıcılar faydalanamayacak, Excel'de ise dosya üzerinde çalışılabilecekken tablolarla birlikte grafik tablosu kullanılamayacak.
dragonwx
Ne güzel olurdu:(
ultimatermof
Demo dan farkı ne? Very Happy
BURAK_X
dragonwx wrote:
Ne güzel olurdu:(

oluyor ya?
ankarakasaba
DANDİKLEŞTİGİNİ ANLADILAR BELEŞ YAPTILAR İLGİ ÇEKMEK İÇİN
ibrahim43
Paralı olsa da biz Türkler yine para vermeden kullanırız.Microsofta şuana kadar bir kuruş vermemişimdir Smile
gerimter
zaten çok sıkı tutulmuyor ev kullanıcıları hep korsan kullanıyor.Microsoft istese herkesin ip adresini bulur ama yapmıyor.yaparsa linux kullanırız.alternatifmi yok sanki.
ultimatermof
gerimter wrote:
zaten çok sıkı tutulmuyor ev kullanıcıları hep korsan kullanıyor.Microsoft istese herkesin ip adresini bulur ama yapmıyor.yaparsa linux kullanırız.alternatifmi yok sanki.


Bence de yapar. Yapmamasının sebebi bence şu; bunu ilerde zamanı geldiğinde koz olarak kullanacak. Belki savaş çıkacak ve tüm sistemlerimizi bir anda çökertecekler Very Happy . Hayal gücüm geniştir, kabul ama imkansız da değil.
gtaturkey
yıllarca xp ile uğraştım yazılımda böyle bir kod olacağını hiç sanmıyorum ileride de olmaz böyle olsa ortaya çıkardı
Related topics
[news]Formacion gratuita Microsoft office
Microsoft office 2007 Béta 2
Microsoft Office 2007 (beta) and Windows Vista (beta)
Microsoft Office 2007 BETA!
[Site]Microsoft Office Live Beta
Tz's Microsoft office Template$ And GAME$
What is your experience with Microsoft Office VISTA 2007?
Windows Mail, or Microsoft Office Outlook
Microsoft Office 2007
How to convert document to text without printing/scanning?
Microsoft Office and OpenOffice URGENT
Microsoft Office 2010
OpenOffice vs Microsoft Office 2010
Proofing Tools for Nepali Language in Microsoft Office
Reply to topic    Frihost Forum Index -> Language Forums -> Turkish

FRIHOST HOME | FAQ | TOS | ABOUT US | CONTACT US | SITE MAP
© 2005-2011 Frihost, forums powered by phpBB.