FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

TRT 1 e çıktım arkadaşlar

BURAK_X
Liseler arası kısa film yarışması ile lgili olarak TRT 1 e çağrılmıştım. Bu sabah gerçekleşti yayın. Bu da resimler;

darkeagle
Zuhaha diğer elemanların elleri önde bağlı senin el ise cepte pek bi artist duruyorsun yahu Laughing
BURAK_X
darkeagle wrote:
Zuhaha diğer elemanların elleri önde bağlı senin el ise cepte pek bi artist duruyorsun yahu Laughing

aslında daha aklımda bürsürü şey vardıda yap(a)madım. okuyom ben yuaa diye bağırmak istiyodum orda Razz
gerimter
Konu problemini çözmüşsün demek Smile
Eferin Very Happy
ultimatermof
vayyyt karizmatikmişsin sen de benim gibi Very Happy Cool
gerimter
Polat alemdar yanında memati kalır ha Very Happy
dragonwx
Yakışıklı bir arkadaşımızsınSmile
gtaturkey
diğerlerine koptum yav esir alınmış gibi duruyorlar
codermage
harikasın kardeş =) Gelecek için çalışmanı temenni ediyorum
aligultekin34
Devamını bekleriz Laughing
ultimatermof
Film çekiyorlar zaten. Bitince de bir de sinemada görürüz inşallah.
kemal44
o başarılar bende kısa film yapmıştım büyülü bişeydi 3 oyuncu ile yapmıştım ilk kısa filmimi valaha bi yarışmalardan haberim olsaydı mutlaka ilk 5 e girerdim ne film yapmıştım süperdi yav:S birdaha yarışma fln olursa katılacam:D
filmimin ismi Trigun du:D

inşallah daha iyi yerlere gelirsin kardeşim:D
ultimatermof
kemal44 wrote:
o başarılar bende kısa film yapmıştım büyülü bişeydi 3 oyuncu ile yapmıştım ilk kısa filmimi valaha bi yarışmalardan haberim olsaydı mutlaka ilk 5 e girerdim ne film yapmıştım süperdi yav:S birdaha yarışma fln olursa katılacam:D
filmimin ismi Trigun du:D

inşallah daha iyi yerlere gelirsin kardeşim:D

Siz iyi anlaşırsınız o zaman Smile
kemal44
Very Happy ben amotor den çok biraz profesyonel yapmıştım ama 1 yıl da yaptık biz filmimizi:D
sokakta çektiğimiz sahnelerde çok kopmuştum:D millet bakıyordu bunlar salakmı ney Very Happy delimidir nedir.Very Happy
tam çekimi yapacağız aşşağı sokaktan bir kız çıkmazmı bide bize bakıyor acaba ne diyordu içinden o anda arkadaşıma dönüp küfür ettim:D ve kendimi yerlere attım çünki kopmuştum artık Very Happy
ve bitirdik filmi şimdi 2.sini çıkaracağız ve o filmin sonu olacak sonra bi futbol filmi yapacağız topa vurduğunda toptan kıvılcımlar ateşler ağır çekim vsvsD:D

ama gerçekten çok yorucu ve emek isteyen iş sinema sektörü Very Happy

o arkadaşımızada iyi şanslar hayatında inşallah başarılı olur:D
ultimatermof
kemal44 wrote:
Very Happy ben amotor den çok biraz profesyonel yapmıştım ama 1 yıl da yaptık biz filmimizi:D
sokakta çektiğimiz sahnelerde çok kopmuştum:D millet bakıyordu bunlar salakmı ney Very Happy delimidir nedir.Very Happy
tam çekimi yapacağız aşşağı sokaktan bir kız çıkmazmı bide bize bakıyor acaba ne diyordu içinden o anda arkadaşıma dönüp küfür ettim:D ve kendimi yerlere attım çünki kopmuştum artık Very Happy
ve bitirdik filmi şimdi 2.sini çıkaracağız ve o filmin sonu olacak sonra bi futbol filmi yapacağız topa vurduğunda toptan kıvılcımlar ateşler ağır çekim vsvsD:D

Valla merak ettim şimdi o filmi. Aslında hani parayla satmıyorsan burda paylaşabilirsin. Yok eğer; "Parayı ver ki düdüğü çalasın" dersen de canın sağolsun Smile
darkeagle
ultimatermof wrote:
kemal44 wrote:

Valla merak ettim şimdi o filmi. Aslında hani parayla satmıyorsan burda paylaşabilirsin. Yok eğer; "Parayı ver ki düdüğü çalasın" dersen de canın sağolsun Smile

En azından fragman yada kısa bir parçası olabilir...
kemal44
film bende olsa yollayacam:D arkadaşta o montajları yapmıştı oda okulda universidede malatyada olsa kurban bayramında gelse alacam:D akrabalarada koyacamda ben filmi göstermemek istiyorum Very Happy
bende vardı film c: ye atmıştım pc çoktü oda gitti:D kurtarmada varmış bilmiyordum:D

neyse birgün okuldayım arkadaş benden flash bellek istedi ozamn filmimi flash a atımıştım:Very Happy
ne bilem onun içinde 4 tane flash var 3 ü aynıVery Happy verdim çocuk sabah geldi la kemal nettiniz la siz:D
dedi sizi gördüm dedi çok utandım anlatılacak gibi değil:D
hala sürüyor aslında film bitmedi diğer yarısını bitirecegiz 2 kısımdan olusacak diğer kısımda ise ölüler canlanıyor onda çok profesyonel dublaj yapacağız Very Happy

vallaha aslında sitemizde paylaşacaktık ama paylaşmadık:S çünkü utanıyorduk kimseye göstermek istemiyoduk aslında o arkadaşım biraz fazla utanıyodu bende koymadım belki fragmanını koyabilirim bi ara ama filmi hala düşünüyom koysam mı koymasammıVery Happy
ilk gilmimiz olduğundan biraz cocukcaydı tabi o kadar değilde bize öyle gözüküyor arkadaş biraz kopmuşVery Happy