FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

E-castig (Linkinizi tıklatarak ürün kazanın)

ultimatermof
İnternette dolaşırken bir siteye rastladım: e-castig.com

Bu site ne işe yarar?
Siteye kaydolurken e-mail yazıyorsunuz ve bir ürün seçiyorsunuz. Sonra giriş yapıp linkinizi alıyorsunuz. Bu linki arkadaşlarınıza filan tıklattırıyorsunuz. Her tıklamada bir reklam gösteriminde bulunmuş oluyorsunuz ve 1€ kazanıyorsunuz. Yeteri kadar € sahibi olunca hediyenizi istiyorsunuz ve gönderiyorlar.

Aslında bu kazanç gerçek 1€ değil. Mesela ürünlerden biri: "X-mini iHome Capsule Speaker"
sitede 1500€ olarak belirtilmiş ama piyasa fiyatı 200€ civarında. Yani yaklaşık olarak her tıklamada gerçekte: 0.15 gibi miktar kazanıyorsunuz.

Siteyi şu an kullanıyorum. Ayrıca çok ürün kazandırmışlar.
http://e-castig.com/index.php?a=castig sayfasına gidip Ctrl+F ile "Türkiye" diye aratırsanız en az 17 tane Türk'ün hangi ürünleri kazandığını görebilirsiniz. (Yani Türkiye'ye de çalışıyor.)
********.com bu benim linkim. Tıklarsanız sevinirim.
selim06: link kaldirildi. Forum kurallarina gore, referral link vermek yasaktir!

Dikkat! Siteye üye olurken şifre filan kullanmıyorsunuz. Zaten hesabınızdaki herhangi bir şeyi değiştirmenize gerek yok çünkü kaydolurken sadece mail, isim ve bir hoşgeldin mesajı gibi bir şey yazıyorsunuz. Ama ben yine de uyarayım dedim.

İyi kazançlar.