FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

internetin nimetleri

aligultekin34
slm arkadaşlar bir sorum olucaktı biz bu internetin nimetlerini kullanarak nasıl para kazanabiliriz.
meseloz
Nasıl yani? Şimdi e-ticaret, web sitesine reklam alma, online alışveriş sitesi falan diyeceğim ama bilmiyorum desem mi? Çok basit kaçıyor gibi. Smile Tam olarak anlamadım ne demek isteğini. Genel olarak mı soruyorsun? Yoksa daha net, belirli proje, girişimcilik fikirleri falan olarak mı soruyorsun?
aligultekin34
www.googlekazanclari.com da anlatıyor bişeler ama anlamadım...
meseloz
Anladığım kadarıyla komisyon usulü satış ortaklığı yapan bazı sitelerin sattığı ürünlerin tanıtımını yaparak bu ürünlerin satılmasını sağlıyorsun ve de buradan komisyon kazanıyorsun. Tabi tanıtım için kullandığın (genelde Google Adwords) sistemlerin maliyetini geçersen de kar ediyorsun.

http://www.e-kazanc.com/google-kazanclari-kitabi.html adresinde biraz bilgi var. Aslında çok fazla yerde var da bu sayfada kitabı veya kitabın bir benzerini alan bir iki kişi uzun yorumlar yazmış fikir verdi bana biraz. Bana da kitaptaki bilgiler en azından internette bulunabilecek bilgilermiş gibi geliyor. En kötü ihtimalle biraz uğraşmış olursun. Ama ona da 80TL vermeye değmez. İstersen verdiğim linkteki son iki uzun yoruma göz atıver.

http://www.kazandiransistem.com/
Bir de böyle bir yer var. Henüz çok ayrıntılı incelemedim ama buraya da belki bir göz atmak istersin.
ultimatermof
Bence frihost'tan alacağın host ile bir web sitesi kur. Sonra bir reklam sitesinden reklam al:
adtech.com.tr ben bunu öneriyorum çünkü google siz reklamlara tıklarsanız hemen banlıyor. Bu site ise sizin tıkladığınızı anlayınca sadece para kazandırmıyor. Ayrıca bir linke bir IP'den galiba sadece 1 tık ile kazandırıyor. Ama yine de çok ziyaretçi çekebilen bir siten yoksa bile kullanabileceğin bir reklam sistemi.

Ayrıca MofReklam da var: http://mofreklam.307net.com.
BURAK_X
birçok yolu var Confused
meseloz
Ne gibi? Senin kullanıp ciddi şekilde başarılı olduğun yöntemler var mı? Var gibi görünüyor Smile Varsa neler? Bizimle paylaşır mısın? Çünkü bu konuda internette bir çok güzel kaynak olmasına rağmen çok çok fazla da bilgi kirliliği var. Paylaşabileceğin bilgiler varsa birinci ağızdan duymayı çok isterim.
BURAK_X
meseloz wrote:
Ne gibi? Senin kullanıp ciddi şekilde başarılı olduğun yöntemler var mı? Var gibi görünüyor Smile Varsa neler? Bizimle paylaşır mısın? Çünkü bu konuda internette bir çok güzel kaynak olmasına rağmen çok çok fazla da bilgi kirliliği var. Paylaşabileceğin bilgiler varsa birinci ağızdan duymayı çok isterim.

ben netten hiç para kazanmadım ama kuzenim çok denedi(tutturdu da Very Happy ) en basitinden adsense var. ya da para karşılığı site yapma vs uzar gider