FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Sakın Buralardan Hosting Almayın...

yu1136
zmrt.info,cvhr.info,shahan.info...

Bu sitelerden sakın hosting almayın.bn aldım ve zararlı çıktım. buralardan hosting aldığınız takdirde en fazla 1 ay içinde kapatıyorlar. Bn aldım ve yedekleme yapmadığım için bütün bilgilerim gitti. Ayrıca destek serviseleri bile yok. Benden uyarması. .. .
nester
neden almayalım ki
dragonwx
+Tellcom sizi mahkum ediyolar hiç bir şey yapamıyorsunuz dns değişikli yedekleme hiç bir şey
gerimter
Hostin için siteniz ciddi ise bu işin piri olan sitelerden alın.Frihost ücretli hostlar kadar stabil çalışıyor.Satıyorlarsa bunlardan alın.
gtaturkey
frihostu çok övüyorlar deneyeceğim bende başvurdum öğlen ama daha yanıt gelmedi kaç güne gelir acaba bu arada sanırım desteği güzel forumu olması ayrıca güzel
ibrahim43
gtaturkey wrote:
frihostu çok övüyorlar deneyeceğim bende başvurdum öğlen ama daha yanıt gelmedi kaç güne gelir acaba bu arada sanırım desteği güzel forumu olması ayrıca güzel

Bana bir günde hesap açmışlardı artık adminin yoğunluğuna göre değişir.Host güzel, paralı hostlarda olmayan şeyler var.Kurallara uyduğunuz takdirde sorunsuz kullanırsınız
ibrahim43
nester wrote:
neden almayalım ki

Almakda serbestsiniz.her gördüğünüz yerden host almayın bence emek verip site hazırlıyacaksınız.Bi gün ansızın kapanır ortada kalısın.Profesyonel olarak bu işle uğraşan bir Türk firmasından alırsanız sorun olmaz Wink
gerimter
frihost bana 1 yılda verdi oda bir php projesini sunmuştum ondan heralde
darkeagle
ibrahim43 wrote:
Profesyonel olarak bu işle uğraşan bir Türk firmasından alırsanız sorun olmaz Wink

Profesyonel bir Türk firması var mı ki?
aligultekin34
zaten acayip isimleri var Very Happy
TheMentor
ibrahim43 wrote:
nester wrote:
neden almayalım ki

Almakda serbestsiniz.her gördüğünüz yerden host almayın bence emek verip site hazırlıyacaksınız.Bi gün ansızın kapanır ortada kalısın.Profesyonel olarak bu işle uğraşan bir Türk firmasından alırsanız sorun olmaz Wink

biz yapıyoruzda bu işi biraz yarım yamalak mesela şuanda bayi paketlerim donmuş durumda ve sinirleniyorum hala bir ilgilenme yok. yurt dışı neden iyidir çünkü ücretleri makuldur, servis alırsınız (ingilizce dahilinde) artı süre kısıtlamaları yoktur yardım için
selim06
bu baslik biraz tereciye tere satma yonunde gelisiyor arkadaslar dikkat edelim lutfen Smile . sonucta hosting onerisinde bulunmak forum kurallarina aykiri, uyari amacli diye basta yayimlanmasinda sakinca gormemistim lutfen bu yonde devam etsin.
aligultekin34
sallayın gitsin.Zaten alanlar nerenin iyi olduğunu biliyor.Bilinmedik bir yerden bi alışverişl yapmak ne kadar doğruki zaten....
ultimatermof
aligultekin34 wrote:
sallayın gitsin.Zaten alanlar nerenin iyi olduğunu biliyor.Bilinmedik bir yerden bi alışverişl yapmak ne kadar doğruki zaten....

Doğru. Hem, sınırsız hosting gerekmedikçe Frihost yeter bize. Şu ana kadar kullandığım en güvenli server'a sahip.
Mesela, bir klasörde index (php, html vs.) yoksa, klasöre direk giriş izni vermiyor.