FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

GeForce GTX 470 Ve GeForce GTX 480 Satışa Sunuluyor

BURAK_X

Quote:
Resmi lansmanı 26 Mart'ta yapılan GeForce GTX 470 ve GeForce GTX 480 için satışlar bugün başlıyor. Yüksek miktarda kartın pazara girmesi adına, hacimli satışı lansman sonrasına öteleyen Nvidia, 12 Nisan itibariyle gerek Avrupa gerekse de Amerika'daki pek çok satış noktasında, farklı markalara ait çok sayıda yeni modelin pazarda olacağını açıklamıştı. Ancak bugün itibariyle henüz satışların başlamadığı bildiriliyor. İlerleyen saatlerde başlaması veya yarına kalması beklenen yaygın satışlar öncesinde, GeForce GTX 470 ve GeForce GTX 480 için liste fiyatları da netleşti.

GeForce GTX 470 cephesinde Avrupa'daki en ucuz fiyatın Asus'un modeline ait olduğunu ve 327 Avro seviyesinden başlayan fiyatlarla alıcı beklediğini görüyoruz. GeForce GTX 480'de ise listelerdeki en ucuz modelin yine Asus'dan geldiğini ve 465 Avro seviyesinden listelere giriş yaptığını görüyoruz. AMD tarafında ise Radeon HD 5850 modelinin 264 Avro, Radeon HD 5870 modelinin ise 363 Avro seviyesinden başlayan fiyatlarla satın alınabildiğini görüyoruz.

darkeagle
Yahu bunlarda bir türlü ara vermiyorlar, hangisine yetişeceğimi şaşırdım...
aligultekin34
darkeagle wrote:

He ya bi ara verin bir kaç sene.Bu ne ya alıyon aradan üç dört ay sonra senin aldığın ekran kartı vs bakıyon üretimi , satışı vs. bitmiş.Bizim aldıklarımızda tarihi eser durumuna düşüror.

Zaten buradakinlerde dolarda değil avro cinsinden kim alacak bizim Türkiyede. Avro 2,2 tl olması lazım.
BURAK_X
darkeagle wrote:

uçtular artık Confused
sefilim
ekran kartlarına ve de hızlı gelişim göstermelerine hastayım

özellikle soğutucu sistemler çok hoşuma gidiyor
selim06
gecen sene 9800GTX+ 'i alirken, Benchmark'larda en iyi 2. grafik karti diye seviniyordum. Su an esamesi bile okunmuyor. Gerci 400 serisi daha cok cizim icin avantaj sagliyor, oyunculara 9000 serisi tavsiyedir.
nam_siddharth
Bu kartlar çok pahalıdır. Sad
aligultekin34
Bir kaç aya kalmaz fiyatı baya bi düşer.Ama bizde bütçe kısıtlı olunca anca bunları inetenette,dergi sayfalarında,Mağazalarda kedinin ciğere baktığı gibi bakarız.Bu kartlar bize pek uymaz giriş seviyesi ya da orta seviye ekran kartları bize uyar Laughing Laughing Laughing