FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Mu-Yap Youtube‘da Kanal Açtı

BURAK_X
Quote:
İnternette korsan mp3 paylaşım yapılan siteleri kapatan Muyap youtube ile anlaştı. Muyap youtube da kendi kanalını açarak 27000 den fazla klibi yayınladı. Böylece Muyap youtube un reklam gelirlerini sanatçılarla paylaşmasının önünü açmış oldu. Muyap'ın 27000 den türkçe klibi yayınladığı resmi kanalı en çok izlenen 8. kanal oldu. Kliplere Youtube.com/muyap sitesinden ulaşabilirsiniz.

oh be iyi oldu bu
aligultekin34
BURAK_X wrote:
Quote:
İnternette korsan mp3 paylaşım yapılan siteleri kapatan Muyap youtube ile anlaştı. Muyap youtube da kendi kanalını açarak 27000 den fazla klibi yayınladı. Böylece Muyap youtube un reklam gelirlerini sanatçılarla paylaşmasının önünü açmış oldu. Muyap'ın 27000 den türkçe klibi yayınladığı resmi kanalı en çok izlenen 8. kanal oldu. Kliplere Youtube.com/muyap sitesinden ulaşabilirsiniz.

oh be iyi oldu bu

ne diyim hayırlı olsun Laughing Laughing Laughing
selim06
Youtube su anda Turkiye'de yasal olarak ulasilabilir durumda mi?
gerimter
selim06 wrote:

yasal değil ama muyap anlaşmış.Birde şu yazdığınız yazıyı neden yazdınız.
selim06
gerimter wrote:
selim06 wrote:

yasal değil ama muyap anlaşmış.Birde şu yazdığınız yazıyı neden yazdınız.

Hangi yazi afedersiniz anlayamadim? Eger Youtube'un acik olup olmadigi hakkindaysa, gercekten meraktan sordum (yurtdisinda ikamet ediyorum). Bilgi icin tesekkurler.
Mu-yap'in Youtube yasal olarak erisilemez olmasina ragmen Youtube'la anlasmasi gercekten garip olmus. Yine de cok hos bir gelisme kisisel kanaatim, bir kac gundur youtube kullanimim gozle gorulur sekilde artti.
Ayrica not olarak sanirim (okudugum yorumlardan) Almanya'dan Mu-Yap kanalina erisilemiyor, Almanya ile Youtube telif haklari konusunda anlasamadigi icin.
tombis
sonundaaa gerci ben proxy kullaniorum Very Happy
meseloz
Televizyon yavaş yavaş olgunluğa erişti ve grafik bundan sonra aşağıya doğru devam edecek gibi görünüyor. Bu tür haberler son zamanlarda artıyor. Bilgisayardan dizi izleyenlerin sayısı gördüğüm kadarıyla artıyor. TVBU gibi hizmetlerin artması da bu gidişatı daha da hızlandıracak gibi geliyor bana. İnternetin hızlanması ve ucuzlaması da bu süreci daha da hızlandıracak gibi görünüyor. Bu haberi de aynı şekilde değerlendirebiliriz...