FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

clip buket

gerimter
clip buket video scpritini deneyen arkadaş varmı aranızda.
gerimter
arkadaşlar hostigle ne yapıyorsunuz merak ediyorum.Herkez jomla falanmı kuruyor sadece
genckalemsor
gerimter wrote:
arkadaşlar hostigle ne yapıyorsunuz merak ediyorum.Herkez jomla falanmı kuruyor sadece

ben joomla kullanıorum. frihostta süper hızlı çalışıyor
darkeagle
Ben bir çok şey kullanıyorum fakat video yer kaplayacağı için hiç video scripti denemedim...
aligultekin34
genckalemsor wrote:
gerimter wrote:

ben joomla kullanıorum. frihostta süper hızlı çalışıyor

joomla hangi serverda daha iyi çalışıyor acaba.Ben server3 kullanıyom.Ücretli hostlara göre biraz yavaş ama işimi görüyor. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
gerimter
ben artık kendim yazmaya başladım.Biraz php biraz html biraz hot scprit ve tabiki googlenin yardımı büyük.Flash zaten biliyorum ortaya baya bi ürün çıkarıyorum.Yorumlarsanız sevinirim.
http://balabani.co.cc
gerimter
demekki dandik bir çalışmam var hiç yorum alamamışım
selim06
bence genel olarak basarili bir calisma, bir kac oneri de bulunmak gerekirse renk secimleri biraz goz yorucu geldi bana ama kisisel tercihdir. Kisisel olarak Flash websiteleri cok sevmiyorum update yapmak, kullanici ile iliski kurmak gayet zor oluyor (yorumlar vs). SQL kullanmak mumkun mu bilmiyorum ama benim bildigim bir metod yok, o yuzden PHP websiteleri tercih ederim.
Genel olarak soylemek gerekirse guzel bir website. Son bir oneri, bence soldaki linklere tiklayinca tamamen degisik bir dizaynda sayfa cikmasi biraz acilistaki profosyonel website imajini zedeliyor. Onerim, ya ikincil sayfalari ya da anasayfayi (flash) benzer renklerde tasarlamaniz.
Ayrica hazir script kullanmaktansa, arastirip kendi websitelerinizi olusturmaniz takdir edilmesi gereken ayri bir nokta.
Basarilarinizin devami dilegiyle
meseloz
Ben de server 3 teyim joomla kullanıyorum. Güzel çalışıyor. Bir problem yaşamıyorum. Bu arada balabani.co.cc ye de göz attım. Görsel olarak oldukça canlı bir site. Estetik olarak güzel bence. Yüklenme süresi de fena değil. Görsel olarak oldukça yüklü olduğundan sitenin daha geç açılmasını beklerdim ama oldukça hızlı yükleniyor. Selim06'nın sitenin farklı dizaynlar arasında gidip gelmesi konusundaki eleştirisine katılıyorum. Bunun haricinde oldukça hoş bence... Başarılarınızın devamı dileklerimle... İyi çalışmalar...