FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Nihayet gün yüzüne çıktı

aligultekin34
Quote:
Win 7 ile birlikte çıkacaktı ama kısmet bugüneymiş... İşte merakla beklenen cihaz...

http://www.samanyoluhaber.com/ShowGallery.aspx?ID=4229

9 inçlik Archos 9 tablet uzun zamandır bekleniyordu. Aslında Windows 7 ile birlikte raflarda olması beklenen cihaz küçük bir de gecikme yaşadı ve nihayet karşımızda. Ama hafif hayal kırıklığı ile birlikte...

60GB'lık depolama kapasitesine sahip küçük dokunmatik tablet, Intel Z510 1.1GHz Atom işlemciye sahip. 1GB belleğe sahip Archos 9'da WLAN 802.11b/g ve Bluetooth desteği var. Modele göre HSDPA desteği de sunabiliyor.

Windows 7 Starter Edition ile gelen ürün, bu tablette kullanıcıların hayallerini süsleyen Windows 7 özelliklerinin büyük kısmına sahip değil. Donanım özelliklerinin güçlü olması zaten beklenmeyen bu tabletin 500 dolarlık yurtdışı fiyatı ise biraz yüksek ve hayal kırıklığı oluşturuyor.
BURAK_X
teknoloji nerelere geldi yav(çok aşırı tekno bişey değil de söyle bi değerlendirme yapınca, atariyi tüplü tv ye bağladığımız günler geldi aklıma ordan kontak ettim)
mr.emre
Bir de böylesi var bu segmentte. Ben böylesi dediğimi tercih ederim son kullanıcı olarak.
darkeagle
mr.emre wrote:
Bir de böylesi var bu segmentte. Ben böylesi dediğimi tercih ederim son kullanıcı olarak.

Bu JooJoo'nun Türkiye satışı var mı, varsa fiyatı ne kadar?
mr.emre
darkeagle wrote:
mr.emre wrote:

Yalnız ABD'de 499$ ön ödeme ile sipariş edebiliyorsunuz. Henüz piyasada değil zaten ürün. Ama piyasaya çıktığında ebay'e düşer heralde.
darkeagle
mr.emre wrote:
darkeagle wrote:
mr.emre wrote:

Yalnız ABD'de 499$ ön ödeme ile sipariş edebiliyorsunuz. Henüz piyasada değil zaten ürün. Ama piyasaya çıktığında ebay'e düşer heralde.

Özellikleri boyutları ve ağırlığına bakacak olursak pekte mantıklı gözükmüyor...
mr.emre
darkeagle wrote:
mr.emre wrote:
darkeagle wrote:
mr.emre wrote:

Özellikleri boyutları ve ağırlığına bakacak olursak pekte mantıklı gözükmüyor...

Microsoft'un ürünü kadar taşınabilirliği yok tabi ki. Ama basit ev uygulamaları için güzel bir çözüm bence.
gerimter
buna gerek yok 350 liraya git mini notebook al daha iyi sizde fareyle dokunun ne fark edecek yahu.
tufansaba
9ince bakıyorum özelliklere bakıyorum windowsun işe yaramaz versiyonuna bakıyorum parasına bakıyorum bakıyorum öyle işte Laughing bir işe yaramaz üstteki üyenin yazdığı gibi netbook daha kârlı kullanışlı Smile
genckalemsor
zenginler için para tuzağından başka birşey değil... farklı olan ya da olmazsa olmaz olan hiçbirşeyi yok...