FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!


Fujitsu Notebook Kullananlar Bu Habere Dikkat

BURAK_X
Quote:
Bu notebookların bazı modellerinde bataryaları ısındığı için batarya değişimi yapılacak...

Fujitsu Nisan 2007 ve Haziran 2009 tarihleri arasında pazara sunulmuş olan belirli AMILO dizüstü bilgisayar modelleri için bir pil değiştirme programı başlattığını duyurdu. Pil değişim programının yalnızca çok sınırlı olarak AMILO Pa2510, Pi2512 ve Pi2515 modelleri için geçerli olduğu bildirildi.

Bazı pillerin aşırı ısınması ve ilişkili yangın riski hakkında müşterilerden çok az sayıda bildirim gelmesine rağmen müşteri memnuniyetine ve güvenliğine verdiği önem nedeniyle böyle bir değişim programı başlatan Fujitsu, üstün performansı ve yenilikçi tasarımıyla tüketicinin tercihi olan diğer AMILO, AMILO Pro ve LIFEBOOK dizüstü modelleri için herhangi bir sorun rapor edilmediğini duyurdu.

Fujitsu, pilden kaynaklanan özel bir durumla karşılaşan müşterilerine ücretsiz pil değiştirme programı sunarken, güvenlik önlemi olarak söz konusu dizüstü bilgisayar modellerinde müşterilerin yeni pil alana kadar mevcut pili çıkarmasını ve dizüstü bilgisayarlarını AC güç adaptörüyle çalıştırmasını tavsiye ediyor.

Pil değiştirme programı ve etkilenen modellerin nasıl tespit edileceği hakkında ayrıntılı bilgi ve ayrıca pilin nasıl çıkarılacağı konusunda kullanıcının adım adım izleyeceği yönergeler http://ts.fujitsu.com/amilo-p-batteryexchange web sitesinde yer alıyor.

Daha fazla bilgi isteyen müşteriler konuyla ilgili olarak 444 0 372 no’lu telefondan destek alabilirler. Türkiye haricindeki diğer ülkelere ait Fujitsu Destek Hattı numaralarına ise http://support.ts.fujitsu.com/content/servicedesk adresinden erişebilirler.

hp compaq da kampanya yaparsa bakarım bişeyler Very Happy
tufansaba
Hayırlısı olsun , yeni bir değişiklik yaptılar sanırım her markadan pil değişim çağrısı yapılmaya başlandı , pil tehlikelidir şarjlı pil daha tehlikelidir yüksek akım çekilebilecek piller çok daha tehlikelidir Laughing ısındıklarında ağırlaşma genleşme ve nereye dokunuyorsa zarar vermeye başlıyor böyle birşeyle karşılaşırsanız panik yapıp elinizde götürüp elinizi parmağınızı yakmayın acı çekmeyin birşeyle tutun Laughing
Related topics
ADSL kullanıcıları bu habere DİKKAT
ADSL HIZLANIYOR!!!
Miraç Kandili
Puanlarım dibe vurdu sonunda...
tck 301. madde
Beynin çözülemeyen 10 sırrı!
36 bin abonelik iptal!
Windows 7 nin içinde Windows Xp Modu
pcniz windows 7niz xp mods destekliyormu öğrenin burdan
30 dolara Windows 7 ! Ama...
Nikah Kıyan Robot...
Google Video Kapanıyor
Alan Limiti 750mb'a Çıkarılmış
İŞTE TÜRKİYEMİZİN PARDUSU SON VERSİYONU ÇIKTI
Reply to topic    Frihost Forum Index -> Language Forums -> Turkish

FRIHOST HOME | FAQ | TOS | ABOUT US | CONTACT US | SITE MAP
© 2005-2011 Frihost, forums powered by phpBB.