FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

frihost.com Türkiye Grubu

aligultekin34
slm arkadaşlar hepinizi frihost.com türkiye grubuna bekliyorum http://www.facebook.com/group.php?gid=125542153379
darkeagle
Sende olmasan kimsenin aklına geldiği yok Smile
BURAK_X
eskiden bayağı kalabalıktı buralar yav
tufansaba
Bende diyorum bir grup eksik ama Very Happy iyi olmuş Smile
maeglin20
Eskiden "Turkish" odası haber mesajlarıyla değil tartışma mesajlarıyla doluydu. Adını hatırlayamadığım Yurt Dışında öğretmen birisi vardı. Onunla çok tartışma çıkardı, kavga etmeden.. Çok da iyiydi.. Şimdi artık öyle değil Crying or Very sad
mehmetalibilen
Iki yildir girmiyorum ,giremiyorum frihost'a su an uc sene oncesi ile kiyaslarsak ,ne kadar yeni uye aldi site,ne kadar uye kaybetti, yoneticiler bu konuda bir donus yapar herhalde

tesekkurler,

Mehmet Ali,
cavbela
ah nerde o eski frih.
maeglin20
Hah işte, cavbela da geldi.. Hani senin kankan vardı Tanzanya'da mı ne yaşıyordu, yok mu o ? Smile
cavbela
maeglin20 wrote:
Hah işte, cavbela da geldi.. Hani senin kankan vardı Tanzanya'da mı ne yaşıyordu, yok mu o ? Smile

ben hep burdayım Very Happy
başka biyerdeydi o hatırlamıyorum Very Happy
emre arada takılıyor göruyorum onu.
BURAK_X
10 üyemiz var. eski frihcilerede ulaştırabilsek, mesela; idealist sereg vs
cavbela
BURAK_X wrote:
10 üyemiz var. eski frihcilerede ulaştırabilsek, mesela; idealist sereg vs

idealist en son 2006da atmış mesajı Very Happy arif bağcı sanırm gerçek adı Very Happy denemek lazım.
tufansaba
seregin işi olmaz feysbukla grupla Laughing
mr.emre
Frihost'un eski tadını bulması için Türk yönetici gezmeli buralarda bence.
genckalemsor
girelim bakalım
BURAK_X
selimde gitti gelmez oldu
zilannn
yeni üyeyim ama bende gelcem tsk
selim06
evet cokca gec de olsa ben de katildim. Turkce forumlarinin populerligini ve aktifligini kaybettigi acik bir gercek olsa da, Frihost her zaman uyelerine en iyisini vermeye calisacak bundan suphemiz olmasin arkadaslar. Ben de bugunden itibaren, cok olaganustu bir problem olmadikca en azindan gunluk forumlari kontrol edecegim. Umarim eski gunlerdeki gibi kaliteli ve seviyeli bir forum huvviyetine burunuruz.
Yoklugum sirasinda karsilastiginiz ve cozume ulastiramadiginiz herhangi bir problem ya da sikayet isteginiz varsa lutfen ozel mesaj atmaktan cekinmeyiniz.
Tesekkurler.
gerimter
ben epeydir kayıtlıyım ama faliyet yok
genckalemsor
paylaşım yapabiliriz grubumuz üzerinden. facebook çok ziyaret edilen bir site. herkes günde en az 1 kere giriyor. güncellik problemi olmaz
darkeagle
genckalemsor wrote:
paylaşım yapabiliriz grubumuz üzerinden. facebook çok ziyaret edilen bir site. herkes günde en az 1 kere giriyor. güncellik problemi olmaz

Hatta Frihost Facebook uygulaması yapsın, oradan da puan kazanalım...
BURAK_X
darkeagle wrote:
genckalemsor wrote:

Hatta Frihost Facebook uygulaması yapsın, oradan da puan kazanalım...

Laughing Laughing Laughing
mr.emre
selim06 wrote:
evet cokca gec de olsa ben de katildim. Turkce forumlarinin populerligini ve aktifligini kaybettigi acik bir gercek olsa da, Frihost her zaman uyelerine en iyisini vermeye calisacak bundan suphemiz olmasin arkadaslar. Ben de bugunden itibaren, cok olaganustu bir problem olmadikca en azindan gunluk forumlari kontrol edecegim. Umarim eski gunlerdeki gibi kaliteli ve seviyeli bir forum huvviyetine burunuruz.
Yoklugum sirasinda karsilastiginiz ve cozume ulastiramadiginiz herhangi bir problem ya da sikayet isteginiz varsa lutfen ozel mesaj atmaktan cekinmeyiniz.
Tesekkurler.

Söyle de bu "zilannn" a host vermesinler Very Happy
ultimatermof
İnsanlar Frih$ kazanmak için mesaj atıyo. Gerçekten içten gelerek, ilgi çekici mesajlar atsalar, konu açsalar dahai iyi olur. Üye kaybetmeyiz. Yoksa insanlar bol bol mesaj yazıyo, puan biriktiriyo bakıyoruz 1-2 yıl yok aramızda. (Gerçi ben de onlara benzemeye başladım ama... Very Happy)
ibrahim43
Facebook grup güzel olmuş ama çok fazla ilgi çekeceğini düşünmüyorum.Forumda rekabeti artıracak,eğlenceli aktiviteler olmazsa üyeler zorla mesaj yazar ve zevk almaz.Yöneticilerin bunu dikkate almasını öneririm.
selim06
ibrahim43 wrote:
Facebook grup güzel olmuş ama çok fazla ilgi çekeceğini düşünmüyorum.Forumda rekabeti artıracak,eğlenceli aktiviteler olmazsa üyeler zorla mesaj yazar ve zevk almaz.Yöneticilerin bunu dikkate almasını öneririm.

onerileriniz ve sikayetleriniz de haklilik payiniz yuksek. Ne yazik ki o eski gunlerdeki heyacani kaybetmis durumdayiz, bunun temel nedeni uye sayisindaki azlik ve insanimizin bilgiye doymuslugu. Bu nedenler ayni zamanda sonuclar olarak da karsimiza cikiyor. Canlandirmak icin dusuncelerim icerisindeyim ama kisisel olarak Frihost onceliklerim arasindan cikti, sanirim bir cok arkadasimiz icin de oyle oldu. sorunumuz burada.