FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

2 Yıldır kapanmasını beklediğim host yeni kapandı :)

maeglin20
Evet, başlıkta belirttiğim gibi, 2 yıldır kapanmasını beklediğim http://maeglin.frih.net kapanmış, ne zaman kapandığını bilmiyorum ama 1 ay kadar önce girmiştim sanırım.. Neyse, bana garip gelen kısım ise, 2 yıldır forumda aktif olmadığım halde daha yeni kapanması Smile Sanırım yöneticiler hesapları çok geç inceliyor. Smile
tufansaba
Belki çok geç inceliyor belkide tolerans tanınıyor , belki birşey olmuştur gelip düzeltir diye bekliyorlardır, belkide eski üyelere böyle yapıyorlar Smile

belki belki belki Laughing
BURAK_X
bondingsde ihtiyarladı, artık eskisi gibi yapamıyor Laughing
darkeagle
Pek incelenmiyor özenle...
aligultekin34
iyi ya daha ne istiyon kapanmamıs Very Happy
maeglin20
İşin garip tarafı bu başlığı açarken host'um kapalıydı. Şimdi host'um açık Smile vay anasını sayın seyirciler Smile Ben yine de forumda aktif olmaya çalışayım Smile
mehmetalibilen
firsat degerlendirene!
cavbela
yer ve bw sıkıntısı olmadığı sürece kapatacaklarını sanmıyorum,
nede olsa yeni üye bulmak daha zor, eskileri elde tutmak lazım, çok sıkarlarsa kimse kalmaz çünkü.
hidenangel
ilginc ben se hergun nasıl yazıcam diye kara kara dusunuyodum Smile
geyikkutuphanesi
korkuya yer yok ben geldim Very Happy bu mesajı yazmadan önceki pointim -548.10 Very Happy host hala çalışıyo. birkaç sene daha eksi point biriktirip gelicem tekrar. beni bekleyin Laughing
tufansaba
geyikkutuphanesi wrote:
korkuya yer yok ben geldim Very Happy bu mesajı yazmadan önceki pointim -548.10 Very Happy host hala çalışıyo. birkaç sene daha eksi point biriktirip gelicem tekrar. beni bekleyin Laughing

bekliyoruz Laughing Laughing
mr.emre
benim host'ta kapanmamış sanırım halen düştüğüne göre puanlarım. domain'im düştü 2 kez el değiştirdi ama hostu kapatmadılar halen Very Happy