FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Chrome 3 Beta Hazır!

BURAK_X
Quote:
Google bir süredir Chrome web tarayıcısının yeni sürümü üzerinde çalışıyor, bir yandan da stabil olmayan test sürümleri de temin edilebiliyor. Artık tarayıcı resmi olarak beta sürecine geçti ve böylece final sürüme doğru yaklaşıyor.

Chrome 2 ve Chrome 3 sürümleri arasındaki farklar, yeni özelliklerden çok mevcut yapının geliştirilmesi şeklinde ortaya çıkıyor: Örneğin JavaScript motoru V8 belirgin derecede iyileştirildi, HTML-5 video etiketleri entegre edilebiliyor ve adres satırının fonksiyonları da yeniden elden geçirildi.

Dikkat: Her ne kadar Chrome 3'ün beta sürümü resmi olarak Google tarafından dağıtılıyor olsa da önceden olduğu gibi tamamlanmamış bir ürün söz konusu. Bu sebeple tarayıcı sadece test ortamlarında kullanılmalı.

firefox u bıraktım Very Happy
tufansaba
Tam sürümü çıksında ozaman artık geçiş yaparız Very Happy
mr.emre
alışmak çok zor geliyor, ayrılmak da zor senden firefox...
tufansaba
Tam sürümü çıksın geçeriz demişimde , birşeyi atlamışım yapımcı google 2 versiyon sonra betaya geçemiyor bir 4-5 versiyonu var gibi geliyor Very Happy , kendisini otomatik güncellediği için ilk fark ettiklerim adres satırındaki daha önceden siteleri bulmadaki hızlılık ve bulma hızlandırılmış , birde girişteki sık kullanılan sayfalardaki görünüm değiştirilmiş fazlalıklar çıkarılmış
BURAK_X
mr.emre wrote:
alışmak çok zor geliyor, ayrılmak da zor senden firefox...

: )
bende firefox hastasıydım. coomedy dedi bi dene chrome u diye. deneyiş o deneyiş Very Happy
sefilim
ölümüne ateşli tilki Very Happy
darkeagle
Ben hala ieciyim yahu Confused
BURAK_X
darkeagle wrote:

abow, darkeagle dan beklenmeyecek birşey. şok oldum
darkeagle
BURAK_X wrote:
darkeagle wrote: