FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!


HP Pavilion dv2 Laptop

viejo
“Modayı dikkate alan yeni dizüstü bilgisayarımız olağanüstü multimedya ve yüksek performanslı bilgi işlem deneyimi için yeni bir standart oluşturuyor,” diyen HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Müdürü Artun Ayvat “HP müşterileri muhteşem bir görünüm ve olağanüstü performansın birleşmesini bekliyorlar ve bu yeni ürünümüzün hoşlarına gideceğine inanıyoruz,” diye belirtiyor.

Yalnızca 2,5 cm kalınlığında ve 1,70 kg ağırlığında (1) olan gösterişli HP Pavilion dv2 Eğlence Dizüstü Bilgisayarı şık bir mobilite ve zengin eğlence olanakları sunuyor. Güçlü ayrık grafikler ve tam kapsamlı bağlantı seçenekleri müşterilerin hareket halinde çalışmalarına ve oyun oynamalarına olanak tanıyor. 500 GB’ye (2) varan yüksek kapasiteli sabit sürücü seçenekleri ise fotoğraflar, müzik ve diğer dijital içerikler için bol bol yer sağlıyor.

Yeni dizüstü bilgisayar özel olarak tasarlanmış yeni AMD Athlon Neo işlemci tabanlı bir platformdan yararlanıyor. HP Pavilion dv2’nin güçlü magnezyum kaplaması, 12,1 inç LED BrightView ekranı ve neredeyse tam boyutlu bir klavyesi bulunuyor. dv2 Espresso ve Moonlight olmak üzere HP Imprint tasarımlarıyla uyumlu iki farklı renk seçeneğiyle sunuluyor.

Kullanıcıların sevdikleriyle iletişim içinde olmalarını sağlamak amacıyla dv2’de kablosuz bağlantı için isteğe bağlı WWAN desteği ve yerleşik bir HP web kamerası ve mikrofon da bulunuyor. Ayrıca kullanıcılar Blu-Ray kapasitesine sahip isteğe bağlı hafif bir harici optik disk sürücüsünden de yararlanabiliyorlar.

dv2’de hafif bir sağlamlığı sağlayan magnezyum kaplama ve HP ProtectSmart Sabit Sürücü Koruma programı sayesinde veri kayıplarına karşı koruma sağlanıyor. Ayrıca dv2’de standart olan HP MediaSmart yazılımı da kullanıcıların keyifle fotoğraflarına bakmalarını, müzik dinlemelerini ve internet televizyonu (3) ya da yüksek tanımlı (HD) filmler izlemelerini sağlıyor.

Tam bir çevre dostu olan dv2 ENERGY STAR niteliğine ve EPEAT Silver sertifikasına sahip.

dv2 ile de birlikte kullanılabilen yeni HP Evrensel Dizüstü Bilgisayar Sehpası sayesinde konforlu ve derli toplu bir çalışma ortamı elde edilebiliyor. 17 inç ve daha küçük ekrana sahip herhangi bir dizüstü bilgisayarın sehpaya yerleştirilmesiyle ekran en rahat edilecek yükseklikte kullanılabilir hale geliyor, böylece daha ergonomik bir çalışma ortamı sağlanıyor. Sehpanın kullanılması USB çevre birimlerine daha kolay erişime de olanak tanıyor, üstelik daha geniş bir ekranda çalışabilmek için dışarıdan büyük bir ekran da eklenebiliyor.

Dünyaya ilk olarak 2009 CES Fuarında sergilenen HP Pavilion dv2, bu fuar kapsamında Laptop Magazine tarafından CES 2009’un En İyi Dizüstü Bilgisayarı olarak seçildi. HP Pavilion dv2 Türkiye’de Mart başından itibaren satışa sunulacak.
Related topics
few Laptop questions...
what proccesor do u have
Which Linux distribution is the best?
Why cant i read dvd9?!
Got new PC
Laptop HEAT
What computer did you start with
New laptop
Windows Vista Home Premium 32-Bit
Stranged thing ever happend on your pc
HP Pavilion dv4-1020us, new, and cannot detect battery
windows 7 deneyimleri
Should I buy this laptop?
HP Pavilion G6 Hard Drive Problem
Reply to topic    Frihost Forum Index -> Language Forums -> Turkish

FRIHOST HOME | FAQ | TOS | ABOUT US | CONTACT US | SITE MAP
© 2005-2011 Frihost, forums powered by phpBB.