FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!


google da iş imkanı

viejo
Dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google, reklam ajansları, web tasarımcıları, teknoloji ve KOBİ danışmanları ile internet dünyasında kariyer yapmak isteyen yeni mezunlara, internette etkin yer alma ve internet reklamcılığı konularında sertifikalı eğitim verecek. Bu program kapsamında Google ile birlikte internet reklamcılığı dünyasına girip, bir web sitesinin nasıl etkin bir pazarlama aracına dönüşebileceğini görecek ve hizmet verdiğiniz firmaların da bu dünyada yer alması için özel fırsatlara ulaşacaksınız.

İster bir web tasarımcısı olun, ister bir teknoloji danışmanı veya küçük bir reklam ajansı, hizmet yelpazenize internet reklamcılığını da ekleyerek müşterilerinize sunduğunuz katma değeri artırmayı hedefliyorsanız Google Internet Reklamcılığı Programı sizin rehberiniz olacak.

Google Internet Reklamcılığı Programı'na katılarak:

Hizmet yelpazenize değer katmak ve kendi hizmetleriniz ile Google çözümlerini birleştirmek,
Internet vizyonu taşıyan diğer profesyonellerle biraraya gelmek,
Google tarafından düzenlenen etkinliklere katılarak müşterileriniz için ücretsiz basılı materyal ve eğitim dokümanlarına sahip olmak ve
Müşterilerinize Google AdWords reklamlarını ücretsiz deneme fırsatı sunmak

gibi birçok avantaja sahip olacaksınız.
Bu programa internet reklamcılığını modern pazarlama yöntemi olarak benimseyen ve müşterilerine de bu vizyonu aşılamak isteyen tüm kişi ve kurumlar davetlidir. Eğer:


Birçok firmaya hizmet veriyorsanız,
Google ürünlerini daha yakından tanıyıp kendiniz ve müşterileriniz için nasıl daha fazla katma değer sunabileceğinizi görmek istiyorsanız,
Internet reklamcılığı ile kendinize yeni bir gelir modeli yaratmak istiyorsanız,
Web tasarımcısı, teknoloji danışmanı, KOBİ danışmanı, küçük bir hosting hizmet sağlayıcı firma, reklam ajansı ve hatta internet dünyasında kariyer yapmak isteyen yeni bir mezun iseniz
Google Internet Reklamcılığı Programı'na katılarak internet reklamcılığı dünyasını keşfedebilirsiniz. Programa katılmak istediğinizi buraya tıklayarak ulaşacağınız Google İnternet Reklamcılığı sayfasında, sağ üstündeki kayıt formunu doldurarak belirtmeniz gerekiyor. Başvurunuz incelenip onaylandığında sizi 1 hafta içerisinde e-posta ile bilgilendirecek olan Google, başvurular program katılım şartlarına uygunluk ve kontenjana göre değerlendirilecek.

Onay mesajınız geldikten sonra Google İnternet Reklamcılığı sitesinde yer alan Kontrol Paneli'nize erişebilecek ve 22 Ekim tarihinde İstanbul'da düzenlenecek olan Google Internet Reklamcılığı etkinliğine kayıt olabileceksiniz.

Google Internet Reklamcılığı etkinliğine katılıp Google vizyonu ve ürünleri ile ilgili tam gün sürecek bu ücretsiz eğitim sonrasında internet üzerinden alabileceğiniz Google Reklam Uzmanı Sınavı'nı(*) geçmeniz halinde programın tüm kayıt adımlarını tamamlamış olacaksınız.

Kaydınız tamamlandığında Kontrol Paneli’nde Google ürünleriyle ilgili eğitim merkezine, tanıtım broşürlerine ve müşterilerinize keyifli bir internet reklamcılığı deneyimi yaşatmak için ücretsiz Adı deneme kuponlarına ulaşacaksınız.

(*) Etkinlik katılımcılarına Google Reklam Uzmanı Sınavı için ücretsiz katılım kuponu verilecektir.
aligultekin34
arkadasım sen galiba yenisin lütfen alıntı yaptıgın içerigi alıntı olarak göster
Related topics
Google Trends
16 Yaşında Google'ı Hack'ledi
Google'da çalışmak için ne yapmalı?
Google Yaniltiyor mu?
Google İşletim Sistemi: Goobuntu
R10.net 2007 SEO YARIŞMASI
google ile kible tayini
Google Chrome 4 Günde Operayı Solladı
google da böyle görünsün istiyom
Google Haber Gazetesi Yakında Bayilerde
Google Şimdi De IEye El Attı!
Google ile Microsoft arasındaki rekabet
Microsoft'tan tarihi itiraf
Google'da Evliliğe el attıı
Reply to topic    Frihost Forum Index -> Language Forums -> Turkish

FRIHOST HOME | FAQ | TOS | ABOUT US | CONTACT US | SITE MAP
© 2005-2011 Frihost, forums powered by phpBB.