FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

En Hızlı Oyuncak!

BURAK_X

Quote:
Dünyanın en hızlı oyuncak arabası sizce kaç km hızla gidebilir?

Uzaktan kumandalı oyuncak arabalar artık sadece çocuklar için değiller. Nic Case adlı bir tasarımcının yaptığı Schumacher Mi 3 adlı araba birçok gerçek otomobilden daha hızlı gidebiliyor.
Dünyanın en hızlı oyuncak arabası olan Schumacher Mi 3 saatte 260,32 km/saat hıza ulaşarak bu alanda yeni bir rekor kırdı. 11 beygir gücünde olan bu aracı tasarlayan Case, yeni hedefinin 320 km/saat hızı aşmak olduğunu açıkladı.
darkeagle
BURAK_X wrote:

Quote:
Dünyanın en hızlı oyuncak arabası sizce kaç km hızla gidebilir?

Uzaktan kumandalı oyuncak arabalar artık sadece çocuklar için değiller. Nic Case adlı bir tasarımcının yaptığı Schumacher Mi 3 adlı araba birçok gerçek otomobilden daha hızlı gidebiliyor.
Dünyanın en hızlı oyuncak arabası olan Schumacher Mi 3 saatte 260,32 km/saat hıza ulaşarak bu alanda yeni bir rekor kırdı. 11 beygir gücünde olan bu aracı tasarlayan Case, yeni hedefinin 320 km/saat hızı aşmak olduğunu açıkladı.

Hepimize birer tane alırsın artık... Razz
BURAK_X
darkeagle wrote:

Hepimize birer tane alırsın artık... Razz

kardeş kardeş oynarsınız Very Happy
cavbela
peki biz bu arabayı görebilecekmiyiz:D
hadi koca arabaları hızlı giderken görebiliyoruz, ama bi ufak tefek bişi olacak :p
aligultekin34
asfalt aglamış be Very Happy
tufansaba
aleti göremediğim için tam olarak birşey söyleyemiyorum denge durumu nasıldır ki o kadar hızda Confused
BURAK_X
tufansaba wrote:
aleti göremediğim için tam olarak birşey söyleyemiyorum denge durumu nasıldır ki o kadar hızda Confused

yapan onuda düşünmüştür yav
darkeagle
tufansaba wrote:

Tasarımını zaten çöl yarışlarındaki gibi yapmışlar...