FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!


Aradığı yeri bulamayana TurkNet Harita

aligultekin34
Quote:
Türkiye'nin haber ve eğlence sitesi www.turk.net, araç takip sistemleri alanının lider firması SATKO Teknoloji ile işbirliğine giderek Türkiye'deki internet portalları arasında bir ilke daha imza attı ve kullanıcılarına anlık harita bilgisi ihtiyacını karşılamaya yönelik yeni bir servis sundu. http://harita.turk.net adresi üzerinden ulaşılan TurkNet Harita ile aradığı yeri bulamama devri artık son buluyor. Dileyen herkes, yüzde 100 Türk teknolojisiyle üretilen TurkNet Harita servisinden hiçbir arayüz kurmadan faydalanabiliyor.

Türkiye'nin haber ve eğlence sitesi www.turk.net, Türkiye'deki internet portalları arasında bir ‘ilk'e daha imza atarak zengin içeriklerine bir yenisini ekledi. Araç takip sistemleri alanının lider ismi SATKO Teknoloji ile işbirliğine giden Turk.net portalı, http://harita.turk.net adresi üzerinden ulaşılan TurkNet Harita servisini tüm internet kullanıcılarının ve harita meraklılarının hizmetine sundu.

Yüzde yüz Türk teknolojisiyle üretilen ve hiçbir arayüz kurulumu gerektirmeyen TurkNet Harita servisi, Türkiye'nin tüm illerini sokak sokak göz önüne seriyor. Türkiye'nin yanı sıra dünyanın birçok ülkesinin de yer aldığı bu serviste harita detayları sürekli olarak güncelleniyor.

Kullanıcıların haritayı sürükleyerek gezebildikleri ve yakınlaştırma-uzaklaştırma işlemlerini yapabildikleri TurkNet Harita, aynı anda birçok kullanıcının faydalanabildiği web tabanlı bir hizmet niteliği taşıyor.

Turk.Net Portal Müdürü Yunus Çelebiler, konuyla ilgili görüşlerini şöyle ifade ediyor: "TurkNet olarak kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştıran avantajlar sunmaya devam ediyor ve alanında en gelişmiş teknolojilerin kullanıldığı yenilikçi servislerimizin sayısını her geçen gün artırıyoruz. Kolay bir kullanım sunan ve geliştirilmeye son derece uygun bir servis olan TurkNet Harita ile de kullanıcılarımızın rota ve adres arama gibi ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. Söz konusu servisimize ilişkin yeni fonksiyonlar üzerindeki çalışmalarımızı da hızla tamamlıyoruz. TurkNet olarak aylık 2,5 milyon tekil ziyaretçinin giriş yaptığı turk.net portalı, tüm internet kullanıcıları için her konuda başvurulacak sınırsız bir kaynak haline getirmeyi amaçlıyoruz."
Related topics
Frihost nedir ? Size neler sunar ?
İstanbul Forumu
PHPBB Eklentileri
V Bulletin dökümanları
PHP ve PHPNUKE kaynaklar
orkut davetiyesine ihtiyaci olan arkadaslar
Pes Yau ! EZAN 'ıda remixlemişler...Allah Cezanı versindjakm
Radio
Favorite 80s Cartoon
harita
phpBB3 tema arıyorum
gEREKLİMİ GEREKSİZMİ?
Yeni Başlayanlar Için Oyun Yapımına Giriş , Gerekli Programl
App Store'de Kaza tespit tutanağı
Reply to topic    Frihost Forum Index -> Language Forums -> Turkish

FRIHOST HOME | FAQ | TOS | ABOUT US | CONTACT US | SITE MAP
© 2005-2011 Frihost, forums powered by phpBB.