FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!


Ultra hafif NC10 her yerde yanınızda

aligultekin34
Quote:
Küçük, hafif ve oldukça fonksiyonel olan NC10 şık tasarımı ve üstün performansı ile rakiplerinin arasından sıyrılıyor.

Yoğun iş yaşamında sürekli hareket halindeki kişilere yönelik tasarlanan NC10, üstün el işçiliğiyle harmanlanmış stil sahibi yapısı ve kullanışlılığıyla fark yaratan bir ürün.

Ultra kompakt yapısı sayesinde NC10'u her çantaya sığdırmak mümkün. 1,330 gram ağırlığıyla sınıfının en hafiflerinden biri olan NC10, farklı stilleri yansıtan renk seçenekleriyle sunuluyor.

NC10, küçük görüntüsüne rağmen normal ebatlardaki klavyesi ve parlak WSVGA LED ekranı ile kullanışlı bir ürün. Intel'in en küçük ve az enerji tüketen işlemcisi Intel® AtomTM'un kullanıldığı dizüstü bilgisayar, oldukça güçlü bilgi işlem fonksiyonlarına sahip.

MicrosoftTM Windows® XP Home işletim sistemini 80-160 GB sabit sürücü depolama kapasitesi ile bir arada sunan NC10 kendi sınıfında fiyat/performans açısından yeni bir standart belirliyor.
Mobil dünyanın aristokratlarına Samsung X360
Samsung'un yeni dizüstü bilgisayarı X360, hafifliği performansla harmanlıyor.

Samsung, genişleyen dizüstü bilgisayar çeşitlerine en yenilikçi modeli olan olağanüstü hafi f Samsung X360'ý da ekledi. Mobil dünyanın, yüksek performans ve bağlantı gereksinimlerini karþýlayan X360, kendi kategorisine göre çok kapsamlı özellikler sunarak, mobil bilgisayar kavramanda çığır açıyor.

1,290 gramlık ağırlığıyla 13.3'' sınıfındaki en hafif dizüstü olan Samsung X360, ultra mobil ve sonuç odaklı profesyonellerin talep ettiği tüm fonksiyonları bir araya getiriyor. Diğer hafi f dizüstü bilgisayarların aksine X360'ta; 3 USB girişi, HDMI (High Definition Multimedya Arayüzü) iç donanım bağlantısı, 34 mm express kart yuvası ve VGA çıkışı bulunuyor.

6 hücreli bataryası sayesinde 10 saate kadar pil ömrüne sahip X360, Intel® Centrino® 2 ULV işlemci teknolojisi ve 120 GB'lik hızlı katı depolama birimi (SSD) ile yüksek performansına rağmen çok daha az güç tüketiyor. X360; yüzde 33 civarında gelişmiş ekran parlaklığı veren yenilikçi 13.3" WXGA (1280x800) LED ekranı ile kullanım rahatlığından ödün vermiyor.
Related topics
İstanbul Forumu
Bordo bereliler hakkında merak edilenler
4.7gb'lik filmi 6 dakikada indirmek!
Bir Bakin Bakalim.ilk bakista kim dikkatinizi cekecek?
kim çağırdı?
Shoutcast
Yarışma!!! En Parlak fikre, centilmene, sevilene 500MB...
Atatürk'ümüz için DEV Arşiv
joomla vs nuke
OGame 29. Evren 21 Haziranda Açıldı
Dünya Kupasinda Atilan Tüm Gollerin Videol
pc için ps emulatör ?
yeni başlayanlar için interrail
Angry birds artık her yerde...
Reply to topic    Frihost Forum Index -> Language Forums -> Turkish

FRIHOST HOME | FAQ | TOS | ABOUT US | CONTACT US | SITE MAP
© 2005-2011 Frihost, forums powered by phpBB.