FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

3 AY LİSANSLI NOD32

xfactory9025
Quote:
Eset'in yabancı sitesinde 3 aylık yasal lisans anahtarı hediye olarak veriliyor.
Bu lisans anahtarlarını hem Eset Smart Security hemde Eset Nod32 Antivirüs programları için kullanabilirsiniz.
Bu Promosyon lisans anahtarının daha ne kadar dağıtılacağı konusunda henüz bir bilgi yok.
Bu sebeple henüz çalışıyorken bir kaç çalışan yasal anahtar olarak alıp kullanabilirsiniz.

Adım Adım Anlatım:

ESET NOD32 :: Antivirus System adresine gidin. http://www.nod32.lv/index.php/page_id/443

İşaretli yere gerçek e-mail adresinizi girin ve "send" butonuna basın.

Mail adresinizi kontrol edin. Gelen maildeki kodu kopyalayın ve linke tıklayın. http://www.nod32.lv/index.php/page_id/602

Açılan sayfada "Jauna licence" (Yeni Lisans) kutucuğu işaretleyin. Aşağıda form çıkacak, formu doldurun ve send butonuna basın..

acılan sayfada aktivasyon kodlarını göreceksiniz. lisansınız onaylanmıştır
cavbela
teşekürler, denemedim ama işe yarar gibi, yakın zamanda lisansı bitecek nod32ler var, onlar için bi deneme yaparım..
aligultekin34
iyiymis 3 ay deneme sürüsü yaparız bakalım hangisi daha iyi Very Happy
darkeagle
Benim tavsiyem güçlü bir pc ye sahip iseniz BitDefender, sonrasında Kaspersky. NOD32 nin bir işe yaradığını görmedim...
tufansaba
Evet.. kaspersky tek geçerim.Sistemi her ne kadar zorlasa ve yorsada bana göre en iyi güvenliği sağlayan koruma programı.

Nod32 kullanıcıları için sevindirici bir haber olmuştur Razz
cavbela
darkeagle wrote:
Benim tavsiyem güçlü bir pc ye sahip iseniz BitDefender, sonrasında Kaspersky. NOD32 nin bir işe yaradığını görmedim...

GNU/Linux kullandığım için anti viruslerle pek işim olmuyor, fakat arkadaşlarıma genelde nod32 yüklüyorum. karşılıklı olarak gayet memnun kalıyoruz. Win kullanırken(yaklaşık 2 yıl oldu) kaspersky kullanıyordum, gayet memnundum ama şimdiki durumunu bilmiyorum....