FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Searchme!!

locoom
bu gunlerde beta testini bitirmis ve artık internetteki yerini her kullanıcı icin almıs bir baska arama motoru http://www.searchme.com..

guzel bir ara yuze sahip olmanın dısında yuksek cozunurluklu ongoruntu resmi sunuyor olması dolayısıyla da cok kullanıslı olacagını simdiden gosteriyor. yuksek hızda internetiniz varsa daha rahat kullanabileceginiz searchme kaynaklara google dan daha fazla saldırıyor fakat yine de guzel diyenlerin sıkkullanılanlara eklemek isteyebilecegi bir site Smile
darkeagle
Güzel bir arama motoru fakat ne olursa olsun isterse Google'dan 1000 katı iyi olsun, her zaman Google 1 numara olacaktır. Adamlar ingilizcede kelime oldular artık, hiç anlamayan birinin bildiği tek site varsa o da Google'dır.
RosenCruz
yinede rekabet iyidir..hoşgelmiş bu sitede... Wink
coollateral
fazla incemele fırsatım olmadı ama ilk izlenimlerime göre fazla sevmedim. google ilk bakışta sadeliği ile kazanıyor. ama bu site çok renkli. gereksiz bence. ayrıca sonuçların veriliş tarzı olarak da hosuma gitmedi. ayrıca düzce yazınca didyoumean dance cıkıyor Evil or Very Mad
RosenCruz
coollateral wrote:
fazla incemele fırsatım olmadı ama ilk izlenimlerime göre fazla sevmedim. google ilk bakışta sadeliği ile kazanıyor. ama bu site çok renkli. gereksiz bence. ayrıca sonuçların veriliş tarzı olarak da hosuma gitmedi. ayrıca düzce yazınca didyoumean dance cıkıyor Evil or Very Mad

zamanla öğrenir abisi.
locoom
fake sitelerden uzak tutabilir belki
guvenlik aradıgınız zaman basvurabilirsiniz yada hic girmeyede bilirsiniz Smile
ben bildirmis olayım siz kullanmayın Very Happy