FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

sık kullanılan listeniz formattan sonra da sizinle olsun

locoom
ust not: ( sadece firefox tarayıcısı icin gecerlidir)

bircogumuzun sorunu olduguna inandıgım bir soruna cozum onerimle karsınızdayım yine...

bookmark senkronize ediciler..
mesela birden fazla bilgisayar kullanıyorsunuz ve sıkkullanılanlar dosyanızı paylasmak istiyorsunuz yada forrmat attıktan sonra giden onlaraca link icin benim gibi her defasında uzuluyorsunuz.. Iste size cozum : "Foxmarks Bookmark Synchronizer" https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/2410 bu firefox plug-in' i ile bu sorundan kurtulmak artık cok kolay.
alternatifleri icin buradan...
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/browse/type:1/cat:22/sort:popular

artık linklerinizi sıkkullanılanlara eklemekten korkmayın Smile

not: yukarda belirmeyi unutmusum ki cok ayıp etmisim ilk verdigim plug in safari ve explorer icin de mevcut Smile
darkeagle
Sık kullandığınız siteleri yer imlerine ekledikten sonra herhangi bir eklentiye ihtiyaç olmadan yedekleme yapılıyor, yada ben aradaki farkı anlayamadım.
locoom
darkeagle wrote:
Sık kullandığınız siteleri yer imlerine ekledikten sonra herhangi bir eklentiye ihtiyaç olmadan yedekleme yapılıyor, yada ben aradaki farkı anlayamadım.

hemen anlatayım Smile yedekleme yapmayı unuttugunuz zaman yada baska bilgisayardaki browserınızla senkron kalması acısından guzel bir program Smile
* ben mac ve pc kullanıyorum.. arada pc ye format atıyorum ve sık kullanılanları almayı unuttugum icin bazen cok uzuluyorum Smile
locoom
bir de mesela aksam bi link bookmarkladın sabah iste aklına geldi girip bakcaksın araki dur nerden girmistin kim bilir ona Very Happy iste bu plugin surekli senkron kalmanı saglıyor Smile
tufansaba
Evet format attıktan sonra giden onca siteden sonra güzel bir konu olmuş Laughing Laughing

Gerçi firefoxu son zamanlarda aşırı ram kullanmasından dolayı bıraktım

Şimdi her ne kadar çok yeni olsada chrome kullanıyorum Smile
locoom
ewt ben de guven istedigim yerde firefox hız istedigim yerde ise chrome kullanıyorum chrome icin de plugin cıkarırlarsa cok mutlu olucam..