FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

microsoftun yeni arama motoru "kumo"

locoom
microsoft, "kumo" atağı ile karşımıza çıkmayı planlıyor ve google ile rekabet edemeyen live search'un üzerine kumo'yu getiriyor. live search'ün yenilenmiş versiyonu olarak piyasaya sürülecek olan kumo google arama motoruna rakip olbilecek mi simdiden merakla bekliyoruz
http://www.kumo.com/
simdilik link bos arkadaslar servis resmi olarak acılmadı fakat asagıdaki linklerden kumo nun ekran goruntulerine ulasabiliriz...

http://cnetturkiye.com/haberler/67-web-servisleri/2104-kumo-nun-ilk-g%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCs%C3%BC
tufansaba
google a devam Very Happy
locoom
haklısın ama insanları bilgilendirmek lazım arada ben haberi verdim ama ben bile google a devam diyenlerdenim Smile fakat her tuketici gibi ben de bi tembel.lik sezersem anında cezalandırırım google ı Smile
partnerpage sayfası ile gozdelerim simdilik google ailesi Smile
darkeagle
Belli olmaz Microsoft ismini değiştirdiğine göre iddialı gelecekler gibi. Ben görmeden birşey diyemem.
locoom
ewt ekran goruntusu google gibi olacak diyor bana ama ya daha guzel bir ozellikle gelirse bize?
bu arada cok guzel bir arama motoru kesfetmistim hem de beta user olmustum ama ismini bile hatırlamıyorum bulursam sizinle bir baska konuda paylasırım Smile microsoft ve google haltetmis Smile
RosenCruz
sadece google a takılmadan farklı motorlar denemek lazım..bazen nadir bir makale yada dosyayı msn ve yahoo search te buldugumu bilirim... Wink
aligultekin34
tufansaba wrote:
google a devam Very Happy

arkadas dogru demis google devam edelim zaten google ı kolay kolay gecemezler Very Happy
darkeagle
Görüntüsü iyi gibi duruyor...