FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Aquamp - Üst Frame Radyo Sorun

fatihsener
Arkadaşlar

Üst Frame Radyo Koydum Fakat Mp3 çalmasını istedim ve playlist.asx düzenledim fakat yinede çalmıyor arkadaşlar yardımcı olcak varmı ne gibi ayarlamar yapabilirim ?

Şimdiden Teşekürler

Site : Joomla kurulu + Forum Üst Frame çıkıyor ama çalmıyor....
coollateral
i have no idea. bi sitenin linkini verirsen incelemek isterim
fatihsener
http://nicksiz.frih.org
fatihsener
Buyur ;
http://nicksiz.frih.org
coollateral
sorunu bilmiyorum ama frame firefoxta çıkmıyor. bence kaldır zaten. amatörce bişey
darkeagle
İlk yaptığım sitede kullanmıştım. Firefoxta çalışmaması bir yana daha bir çok problem vardı. Oturup baştan kodlamıştım ancak o zaman güzel olmuştu.

Aradan uzun bir süre geçti ve artık kullanmadığım için sildim bilgisayarımdan lazım olmayacak diye. Geleceği görseydim silmezdim Smile
fatihsener
darkeagle wrote:
İlk yaptığım sitede kullanmıştım. Firefoxta çalışmaması bir yana daha bir çok problem vardı. Oturup baştan kodlamıştım ancak o zaman güzel olmuştu.

Aradan uzun bir süre geçti ve artık kullanmadığım için sildim bilgisayarımdan lazım olmayacak diye. Geleceği görseydim silmezdim Smile

bende siliyim ozaman fakat sitede şarkı çalmasını istiyordum..
darkeagle
fatihsener wrote:
darkeagle wrote:

bende siliyim ozaman fakat sitede şarkı çalmasını istiyordum..

Sitede şarkı çalması hoş olabilir fakat herkes çalmasını sevmeyebilir, zevkleriniz aynı olmayabilir yada sistemi zorlayabilir.

Yine de şarkı dinletmek istiyorum dersen elbet daha güzeller çözümler vardır.
anilerk
benim en gıcık olduğum olaylardan birisidir sayfaya girince çat diye müziğin başlaması.Bence hiç yapma yada yapacaksan hemen başlamasın insanlar kendisi başlatabilsin.
yine de sen bilirsin tabi.
coollateral
bence joomlada modüller var. radyo modülü koyabilirsin. değişik şekillleri var. istersen kullanıcının istedği zaman açacagı bir modul istersen de otomatik olarak baslayan bir modül. veya mp3 player modülü. hem o zaman şarkıları baska bir kaynaktan atman mümkün olacagından sayfalarının acılma hızı degilsmeyecek