FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Yod'm 3D 1.4 Download

deathwish
Yod'm 3D sayesinde masaüstünüzü çok eğlenceli hale getirebilirsiniz arkadaşlar bende kullanıyorum çok hoş bi program 4 masa üstü oluşturuyo 1 masaüstünde müzik programı çalışırken diğer masaüstünde oyun oynayıp diğerinde başka birşey yapabilirsiniz tavsiye ederim Wink

download link : http://download.chip.eu/tr/download_getfile_tr_2409739.html?s=http://dl05.chip.eu&f=/28902/yodm3D_1.4_en.zip&t=49a340f8&sign=b5787631f3fb35666392818f7e94034c&dl_type=dl_hs#
cavbela
linuxun yıllardır kullandığı şeyi, windows yeni yeni 3. parti programlarla sağlıyor Smile

hadi hayırlı olsun, sizde çoklu masaüstü güzelliğiyle tanıştınız Very Happy ehehe,
darkeagle
Sistem gereksinimi konusunda işletim sistemine entegre olması daha iyi...
deathwish
Bu arada tam hatırlamıyorum ama Vista teması oluşuyordu bu programı yüklediğinizde =)
coollateral
deniyorum bakalım
coollateral
süpermiş. tavsiye ederim. görsel olarak da gayet hos gorunumllü. kimsenin yaptıgınız şeyleri görmemesini istiyorsanız da kesinlikle işe yarayacak birşey. gerçi onun için hidewindow u öneririm ama yine de kullanışlı
deathwish
beğendiğine sevindim diğer arkadaşlarda beğenir inş. Ben gayet mutluyum Yod'm la Very Happy
anilerk
Linux derim başka birşey demem.compiz fusion yükleyeceksin olcak bitecek Smile 3d masa üstü ve birçok efekti o zaman görün.Benim favorim yanıp kaybolan pencereler Very Happy
coollateral
ilk baslarda begenmiştim ama artık kullanmıyorum. masaüstü arka planım sürekli siyah oluyor. program ekle kaldırda program gorunmuyor. program files de yok. anlamadım gitti. en kolay yolu format Smile ben de oyle yaptım
darkeagle
coollateral wrote:
ilk baslarda begenmiştim ama artık kullanmıyorum. masaüstü arka planım sürekli siyah oluyor. program ekle kaldırda program gorunmuyor. program files de yok. anlamadım gitti. en kolay yolu format Smile ben de oyle yaptım

Gereksiz zaten...
locoom
darkeagle wrote:
coollateral wrote:

Gereksiz zaten...

kesinlikle katılıyorum.. kaynak canavarı windows icin kaynak canavarı 3. party program ...
darkeagle
Alt+Tab neyimize yetmiyor ki Smile