FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

PHP'de bir sorunum var..

maeglin20
Quote:
Fatal error: Allowed memory size of 52428800 bytes exhausted (tried to allocate 35 bytes) in /usr/home/maeglin2/domains/maeglin.frih.net/public_html/tema/functions/functions.php on line 262

functions.php dosyası:

Quote:
258 if($i == 0) {
259 $brk .= '<li class="list_first"><a href="'.$link_dizi[$i].'">'.$name_dizi[$i].'</a></li>';
260 } else {
261 if(!$logged['id']) {
262 if((!$name_dizi[$i] = "Durum") || (!$name_dizi[$i] = "Atış Antremanı") || (!$name_dizi[$i] = "Sürüş Antremanı") || (!$name_dizi[$i] = "Operasyon")) {
263 $brk .= '<li><a href="'.$link_dizi[$i].'">'.$name_dizi[$i].'</a></li>';
264 }
265 } else {
266 $brk .= '<li><a href="'.$link_dizi[$i].'">'.$name_dizi[$i].'</a></li>';
267 }
268 }

Nasıl düzeltebilirim ?
shamil
Skriptlerin calismasi icin 50 MB hafiza ayrilmis. Bence bu gerektiginden fazla bile.

Sizin program kodunuzda ne yaptiginizi goremedigim icin bu kadar hafizanin tukenmesine nedenin ne oldugunu goremeycem. Skript kendisi icin ayrilmis olan 50MB in disina ciktigindan bu hatayi veriyor;

Bence kodunuzda iyilestirme yapmalisiniz.
maeglin20
Bir şekilde çözdüm bu sorunu. Ancak şimdiki sorunum daha berbat. Sistemi şöyle yarattım: Önce herkes account alıyor, daha sonra karakter yaratıyor. Şimdi, ben script'i ilk yaptığım zaman hemen test accountu almıştım, karakterimi yaratmıştım. Bayağı süre geçti, çeşitli kodlar değiştirdim falan. Şimdi de karakter yaratabiliyorsun fakat login olmuyor.. Sorunu anlayamadım bir türlü.
darkeagle
Bu konunun çözümü için eklemeniz gereken bir kod var fakat izin verilen boyutu aşacağından dolayı paylaşımı yasak. Hatta ben bilmiyorum bile :p