FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Beş kişiden biri Facebook'da

tufansaba
Üye sayısı 6 ayda MySpace'in iki katına Facebook'a, her 5 internet kullanıcısından biri giriyor. Ama MySpace yine de daha zengin!

Quote:
Sosyal ağ alemlerinde "dünkü çocuk" sayılabilecek Facebook, ortamın kralı geçinen MySpace'i altı ayda ikiye katladı.
ComScore'dan alınan son bilgilere göre, iki ağ sitesi 2008'in haziran ayında aynı sayıda tekil kullanıcıya sahipti. Ancak site Ocak 2009 itibariyle 200 milyon tekil kullanıcı barındırıyor. Bu da dünyadaki her beş internet kullanıcısından birinin Facebook'a girdiği anlamına geliyor. MySpace'in tekil kullanıcı sayısı ise 100 milyon.

MySpace bu açıklamaya karşı tavrını "Biz, bakıp çıkanlara değil alışveriş edenlere bakarız. Hala en çok reklam geliri bizde ve bu ekonomik koşullara rağmen uluslararası kârımızda yüzde 30 artış var. Ayrıca bu işin membağı Amerika ve Amerika pazarının da en büyüğü hâlâ biziz," diyerek aldı.

Kaynak : yahoyt
RosenCruz
facebook ilk ivmesini yitirdi bence..birde profil gizleme özelliği biraz uzak tutmaya başladı bazı kesimleri Very Happy
coollateral
ben öyle düşünmüyorum. tamam belki bu Türkiye için öyle olabilir. Ancak facebooku yeni keşfeden birçok ülke var. Myspaceyi cok daha gerilerde bırakcagı kesin ancak facebook oyle fazla çekiciligi kalmadı bence. Çünkü zaten uzun süredir ayrı oldugum arkadaslarımı buldum ve msnleri ekledim. daha da bulabilecegim kimse yok. facebooka girince online olanlar zaten msn listemde de onlineler. bir de facebook ile iletişim kurmak anlamsız bence. msn forever Razz
hekimusta
facebooktan cıkmak istiyorum ama adamlar oyle bir yapmıslar ki cıkamıyorum. yook mu bir çaresi
BURAK_X
hekimusta wrote:
facebooktan cıkmak istiyorum ama adamlar oyle bir yapmıslar ki cıkamıyorum. yook mu bir çaresi

hesabımı dondur gibi bişi vardı ama nerde hatırlamıyorum
locoom
yanlıs bi yere yazdım sanırım duzeltiyorum hemen...
ve facebook eger funpage yapmıssanız bunu ucretsiz reklamını yapıyor kendim gordum Smile fanpage yapın reklamını z olsun sitenizin ve sizin Smile
Garga
locoom wrote:
ve facebook eger funpage yapmıssanız bunu ucretsiz reklamını yapıyor kendim gordum Smile fanpage yapın reklamını z olsun sitenizin ve sizin Smile

Bunun için ben The Sims 3'ü hazırlıyorum.İnşallah bunu başaracağım güzel bir şey olsun istiyorum çünkü Smile
locoom
Garga wrote:
locoom wrote:

Bunun için ben The Sims 3'ü hazırlıyorum.İnşallah bunu başaracağım güzel bir şey olsun istiyorum çünkü Smile

fanpage i facebookta yapman gerekiyo Smile hazır olunca sole ben destek vermek icin fan olalım Smile
coollateral
ben yaptım 92000 üye var fan page'da yakında siteyi de yapıp orada en ortaya yerleştirecem
locoom
gecen sunu farkettim bu yazıyı yazanlardan en az biri ile en az bir ortak arkadasımın olması ihtimali o kadar yuksek ki facebook bunu gosterdi bize... dunya ne kadar kucuk...