FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

SerForum

darkeagle
http://www.serforum.com

Siteyi yapalı bayağı bir zaman oldu. Seo konusunda gayet başarılı, içerik barındırmadığı halde bazı aramalarda google da ilk sayfada çıkabiliyor. Zamanım olmadığı için içerik olarak dolduramadım.

Acaba aramızda bu forumu doldurmak isteyen olur mu?

Emeğimin ziyan olmasını istemiyorum...
RosenCruz
darkeagle devasa bir forum olmuş..epey kullanıcı lazım farklı ilgi alanlarından..kolay gelsin... Wink
darkeagle
RosenCruz wrote:
darkeagle devasa bir forum olmuş..epey kullanıcı lazım farklı ilgi alanlarından..kolay gelsin... Wink

Ah bi de kullanıcı olsa sitede Sad
RosenCruz
haklısın darkeagle..esas sorun orda zaten..bende www.divxground.net te aynı problemi yaşıyorum..paralı host vs aldım ...reklam falan yok sitede..cebimden masraf yaptım o kadar anca eş dost ile takılıyoruz..dışardan adam bulmak alışkanlık yaratmak zor Crying or Very sad
Garga
Kardeşim çok geniş içerikli bir forum olmuş....Ziyaretçi olsa süper olur ancak, geniş içerikli sitelerin ömrü artık bitti.Artık tek konu üzerine yoğunlaşan siteleri arıyor ziyaretçiler...En güzel denemesini ben yaptım ve harika sonuçlar aldım.Ki şu anda frihostta şu anda bw sorunu yaşamaktayım...

Bence tek konu her zaman iyidir...
sefilim
gerçekten hem içerk olarak hem de görünüş olarak hoş olmuş

ancak belli bir üye potansiyeline sahip olmak kısa sürede olacak şey değil

biraz sabır gerek ve de bol reklam yapmalısın
RosenCruz
Garga wrote:
Kardeşim çok geniş içerikli bir forum olmuş....Ziyaretçi olsa süper olur ancak, geniş içerikli sitelerin ömrü artık bitti.Artık tek konu üzerine yoğunlaşan siteleri arıyor ziyaretçiler...En güzel denemesini ben yaptım ve harika sonuçlar aldım.Ki şu anda frihostta şu anda bw sorunu yaşamaktayım...

kesinlikle katılıyorum garga....!
tufansaba
Evet bencede forum neredeyse bitti özellikle çok yönlü olanları

Şu anda en iyi ne gider diye düşünsek yabancı diziler olabilir veya ingilizcesi iyi olan bir grup altyazı çevirmenliği yapacak çok hit alır çok tutulur ama çok yorar.Tabii benim düşüncem Smile

Oyun ile ilgili olabilir ama onada vakit ayırmak gerekir tanıtımları vidyoları resimleri makaleleri yeni haberleri gibi..
darkeagle
Öncelikle yorumlarınız için çok teşekkür ederim...
Fakat içeriği geniş tutmamın amacı herkese yönelik olsun, herşey olsun düşüncem.
Evet rakipleri çok benim istediğim ise rekabet ve zoru başarmak. Ticari bir amaçla yapmadım, maksat hobi.

RosenCruz wrote:
dışardan adam bulmak alışkanlık yaratmak zor Crying or Very sad

Şimdilik bunu aşmaya çalışacağım...
RosenCruz
darkeagle wrote:
Öncelikle yorumlarınız için çok teşekkür ederim...
Fakat içeriği geniş tutmamın amacı herkese yönelik olsun, herşey olsun düşüncem.
Evet rakipleri çok benim istediğim ise rekabet ve zoru başarmak. Ticari bir amaçla yapmadım, maksat hobi.

RosenCruz wrote:
dışardan adam bulmak alışkanlık yaratmak zor Crying or Very sad

Şimdilik bunu aşmaya çalışacağım...

bende ona çalışıyorum darkeagle..insanların boş kaldıgında nette açacak site bulamadıgında yada alıskanlık olarak girdiği bir site olmak öncelikle önemli....öncelikle akraba eş dost yakın çevreden başladım ağızdan ağıza yayılma için.... Arrow
hekimusta
Garga wrote:

kesinlikle katılıyorum. bence daha özel konularda calismalar yapmalısın. içerik olacak ki üye olsun. yoksa kimse üye sayını arttırmak üye olacak degil. sana tavsiyem piyasada olmayan konularla ilgili içerikli bir forum olusturman. konular dedigim de her konu degil. tutulan bir-iki konu. o zaman site de tutulur.