FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!


3Gsiz Görüntülü Konuşun

BURAK_X

Quote:
General Mobile'ın yeni modeli GF2F ile 3G'den önce görüntülü konuşma ve görüntülü chat devrimi başladı. 3G'siz nasıl görüntülü konuşulur sizce?

Çift sim kartlı ilk cep telefonu gibi birçok ilki tüketiciyle tanıştıran General Mobile, yeni modeli GF2F'de yer alan Face to Face teknolojisi ile de yine bir ilk olan cep telefonunda görüntülü konuşma ve görüntülü chat teknolojisini dünya lansmanıyla aynı anda Türk tüketicisine sunuyor.Face to Face teknolojisiyle, görüntülü konuşma ve görüntülü chat yapılabilmesine olanak sağlayan General Mobile GF2F modeli, dünyayla aynı anda Türkiye'de. Üstelik Face to Face özelliğiyle GPRS üzerinden yapılan görüntülü konuşma ve görüntülü chat, 3G teknolojisinden çok daha uygun fiyata gerçekleşiyor.

Fiyatı da Uygun

Face to Face özelliğini kullanırken, Face to Face sistemine ilk girdiğinizde 15 KB; sonraki her 1 dakika için 4 KB kullanılıyor. Böylece "Face to Face" özelliğiyle GPRS üzerinden yapılan görüntülü konuşma ve görüntülü chat ücreti oldukça uygun oluyor.

General Mobile'ın yeni cep telefonu modeli GF2F, sahip olduğu Google Map, Ebuddy (MSN, Yahoo talk, Google talk, AOL Messenger) teknolojisi, FM Radyo, Bluetooth, 2.0 megapixel kamera, hafıza kartı desteği ve diğer özellikleriyle bir cep telefonundan beklenen tüm özelliklere sahip olmasının yanı sıra, GPRS üzerinden görüntülü konuşma ve görüntülü chat imkanı sağlayan benzersiz Face to Face özelliğiyle birlikte, kısa bir süreliğine 399 TL yerine 249 TL gibi çok özel fiyatıyla satışta olacak.

haydi bakalım
cavbela
sonuçta 3g nin avantajı hızlı internet, mevcut gprs alt yapısıyla biraz yavaş ve kalitesizde olsa bu iş yapılabilir. ama gereklimi değilmi tartışılır Question Question
locoom
i phone almak lazım artık Smile para olsa da alsakk Very Happy
coollateral
o zaman da aynı paraya gelir bence hatta daha da masraflı olabilir. gprs üzerinden yapıldıgı için ancak en azından ne kadar az kullanırsan o kadar az ödersin. 3g de öyle degil Sad
Related topics
Gerçek ama çok acayip bulutlar
PHP ve PHPNUKE kaynaklar
Görüntülü PHP-NUKE dersleri (çok güzel bi döküman)
CooMedy Msn ßot !
mail arkadaşlığı
MSN'DE YENİLİKLER
TEKNOLOJİK YENİLİKLER
DEĞİŞİM: YAZILI ÖZGEÇMİŞİN YANINA BİR DE GÖRÜNTÜLÜ ÖZGEÇMİŞ
Emeklilik :)
Yargıtay'dan türban serbestliğine sert tepki
Fırtına 14 Kasım'da kopuyor!
Artık 1 Numara: Hotmail Tüm Rakiplerini Geçti
3G 1 Ağustosta Başlıyor
ASUS, COMPUTEX 2009'da benzersiz bir vizyon sunuyor
Reply to topic    Frihost Forum Index -> Language Forums -> Turkish

FRIHOST HOME | FAQ | TOS | ABOUT US | CONTACT US | SITE MAP
© 2005-2011 Frihost, forums powered by phpBB.